ارزوهای به ظاهر دست نیافتنی

سوزان بویل یک زن 47 ساله روستایی انگلیسی در برنامه Britain’s Got Talent با یک اجرای فوق‌العاده باعث تعجب و تحسین تماشاچیان و داوران شد.
ویدئوی حضور و اجرای سوزان بویل بیش از 5 میلیون بار در همین چند روز دیده شده. سوزان بویل اکنون طرفداران زیادی پیدا کرده که آن‌ها سایتی هم برای او درست کردند تا ویدئوهای مربوط به سوزان را جمع آوری کنند.

به قول دوستی مهم نیست که کجا زندگی می‌کنی، مهم نیست چه سنی داری، مهم نیست به چه کاری مشغولی، اگر آرزویی داری و برای دست یافتن به آن آرزو تلاش می‌کنی خوشبختی.

http://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٩:٤٧ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٧ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :

دوست هر چه قدر کهنه تر باشه خوشمزه تره.

شنبه 1 فروردین ساعت 12 ظهر در حال جمع اوری ساک و وسایل مسافرتی بودیم که زنگ خونه به صدا در اومد. قرار بود بلافاصله بعد از خوردن ناهار حرکت کنیم تا توی ترافیک جاده نمونیم. همه وسایل توی هال و اشفته بازاری بود خونه. دیدم بابا داره صدا می زنه آزاده بیا دوستت اومده. فکر کردم الی که تازه از خارجه برگشته اومده. بدو بدو رفتم دم در. یک خانم متشخص و زیبا پشت در بود. قیافه اش کلی اشنا می زد. می دونستم از دوست های قدیمه ولی شک داشتم کدوملبخند البته قیافه اش به شیرین شباهت داشت ولی اون کجا و این کجا. روم نشد که بگم بخشید شما؟متفکرنیشخند ولی بعد از رد و بدل صحبت و کلی پوارو بازی کردن و خانم مارپل شدن و گرفتن ایمیل دیدم اره بابا همون شیرین همکلاسی دوران راهنماییه. پُرسون پُرسون ادرس خونه رو پیدا کرده و امده. با شیرین زیاد صمیمی نبودم ولی دیدن دوستهای دوران مدرسه و اینکه می بینی هنوز بعد از این همه سال به یادت هستند کلی خاطره اور و نشاط اوره.  

سال که نکوست از بهارش پیداست.قلب

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٢:۳۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :