من چمه؟؟

* این شمالی که رفتم برام خیلی لازم بود. ویلا کنار دریا بود و منم تنهائی می رفتم کنار ساحل و روی تخته سنگها می نشستم و به صدای دریا گوش می دادم. یه جورائی مثل لالائی شنیدنه فقط حیف که خیلی خنک بود و باد سردی از دریا می اومد وگرنه همونجا خوابم می برد. یکی دو بار هم که دیدن دریا حسابی به هوسم انداخته بود دور از چشم مامان پاچه های شلوارم رو زدم بالا و رفتم تو آب. آبش یه خورده خنک بود ولی نه اونقدر که نشه توش موند ، وقتی گله های ماهی های کوچولو رو دیدم که اومده بودند نزدیک ساحل تا گشتی بزنند کلی ذوق کردم و دنبالشون کردم ولی هیچ کدوم رو نتونستم بگیرم ناقلاها از بس که فرز بودند!!  
ولی نمی دونم چرا این بار یه جوری بود. هیچ چیز به اندازه دیدن سبزی جنگلها و دره ها و راههای قشنگ میون کوهها منو به وجد نمی یاره ولی این بار... !!! آزی چته؟؟  
 
** از بس همه به من می گند چرا انقدر لاغر شدی رفتم دکتر (در عرض 5 ماه 5 کیلو لاغر کردم اونائی که می خوان رژیم بگیرند بیان پیش دکتر ازی ، کاهش وزن در سه سوت) ، اقای دکتر هم دو ساعت از خواب و غذا و هر چی که می تونست سوال کرد و اخر سر برگشته می گه تو مشکل روحی نداری؟؟؟ بله دکتر جان؟ مشکل روحی اصلا چی هست؟؟ منم جدی برگشتم می گم دکتر جان توی خانواده ما سرطان زیاده ، من سرطان نداشته باشم!! حالا یه ازمایش کامل خون هست و یه آزی تنبل که عمرا بره ازمایش بده از بس که از سوزن و سرنگ می ترسه!!
 
*** صحبتهای خاتمی رو توی جمع جوانهای منتخب خوندید؟ البته مثل همیشه جواب صریح نداده و سعی کرده از جواب طفره بره.
گزارش این دیدار رو می تونید از طریق پرستو بخونید.  ایسنا هم خلاصه ای از این دیدار رو نوشته.
 
**** اینم 32 هزار زن ایرانی که قراره اواره سرزمینی بشن که مردمان خود اون سرزمین هم از زندگی در انجا به تنگ امدند. آواره افغانستان به جرم همسر افغانی بودن.  کی بود می گفت که توی ایران دخترها خوشبختر از پسران؟ حق تابعیت کشورمون ازمون سلب می شه به جرم اینکه همسر کسی شدیم که مال سرزمین ما نیست حالا یا به اجبار خانواده یا به خاطر عشق و یا هر دلیل دیگه ای. حتی قانون کشور ما ، بچه های ما رو هم اگه از شوهری غیر ایرانی باشه به رسمیت نمی شناسه. سرنوشت زنانی که نمی تونند از شوهر و بچه هاشون بگذرند و ناچار باید بار سفر به کشور غریبه ای رو ببندند و دیگه امیدی به بازگشت ندارند چی می شه؟؟؟
 
***** آیا می‌دونید فرق بین شخصی که اچ آی وی مثبت است با کسی که بیماری ایدز دارد چیست؟ اگه نمی دونید یا می خواین اطلاعاتتون در مورد این بیماری کامل تر بشه گزارشی که شیده بهمن یار در کاپوچینو نوشته رو بخونید.
 
****** گروه فمینیستی یه کار خوب کرده و می خواد علیه برنامه های ضد زن تلویزیون لاریجانی گردهمائی برگزار کنه. نمی دونم از کی شنیدم که فرم استخدام توی صدا و سیمای لاریجانی برای قسمت مشخصات اقایون جای دو تا همسر گذاشته!! بازم خوبه حالا چهار تا رو نذاشته و به همون دو تا بسنده کرده!! این دیدار چهارشنبه 9 اردیبهشت ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر برگزار می شه. اطلاعات بیشتر رو برید اینجا بخونید...

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٩ اردیبهشت ۱۳۸۳
تگ ها :