راه درست کدوم وره؟؟؟

* می دونید بعضی مواقع عقلت تو رو از کاری نهی می کنه ولی خیلی چیزها و نشانه های اتفاقی دور و برت اتفاق می افته که تو رو به ادامه اون راه تشویق می کنه ، اینجاست که یه کم چشمات رو روی واقعیتهایی که دم به دم بهت می گه که این راهی که تو داری می ری اشتباست می بندی و دل به دلت می سپاری ، البته اکثر این مواقع این جور ادما با مخ می خورند زمین جوری که بلند شدنشون از رو زمین خیلی سخته و صدمه ای که می بینند ممکنه تا اخر عمر همراهشون باشه و عذابشون بده ، که البته حقشونه!!! چون اون تیکه عقل رو برای این تو مخ گذاشتند که جلوی این اتفاقها رو بگیره ولی متاسفانه اینجور مواقع فرماندهی دست فرمانده بی لیاقتی به اسم دل می افته که تا وقت غرق شدن کشتی هم متوجه نمی شه و فقط وقتی که با کشتی داره توی اقیانوس سیاه و سرد فرو می ره متوجه اشتباهاتش می شه.... (خودمونیم ها ، چه قدر چرت و پرت گفتم!!!)

 

*** این گزارشی از شکنجه شیعیان توسط وهابیون فلوجه عراق و اینم عکسهاش (هشدار : عکسها خیلی وحشتناکند ، بعدا نگید که نگفتی)

 این بلاهایی رو که وهابی ها سر شیعه ها اوردند دیدید ، من امیدوارم هیچ وقت به هیچ مذهبی انقدر دل نسپارم که منو انقدر وحشی کنه ، مذهب باید باعث رشد ادما بشه نه اینکه اونا رو تبدیل به حیوانهای وحشی کنه که از ادمیت جز اسمش چیز دیگه ای ندارند....

 

** دفترچه خاطرات نازنینم که توی کامپیوتر بود به خاطر یه ویروس لعنتی دود شد و رفت هوا ، هر چی توی این دو سال برای خودم نوشته بودم خاکستر شد ، تا من باشم دفعه بعد اینا رو توی کاغذ بنویسم تا هیچ ویروسی نتونه خاطراتم رو از بین ببره...

  

**** من چه قدر از این مانتو نارنجی و قرمز و زرد خوشم اومده ، حیف که رنگهای شاد ضد ارزشه!! وگرنه از هر کدومش (البته به جز سبز فسفریش) یکی می خریدم!!!

 

***** فهمیدید پرشین بلاگ قراره پولی بشه؟؟

 

 

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز شنبه ٦ تیر ۱۳۸۳
تگ ها :