اين بار فقط فوتبال...

* بازم خوبه اگه ارژانین تو بازی فینال نبود جام رو ایتالیا برد. هر چند (گوش بعضی نشنوه) فرانسوی ها بهتر بازی کردند و بیشتر بازی دست اونها بود ولی به هر حال فوتبال بازیه که نتیجه مهمتره از طرز بازی کردنه و اخر سر این ایتالیای عزیز بود که بوسه بر جام زد. اقا قهرمانی تون مبارک و نوش جونتون!

 

فکر کن! من دیشب ساعت 8:30 شب دارم با مترو بر می گردم خونه توی راه یه کل کل حسابی با برو بچ ایتالیا و فرانسه با SMS راه انداخته بودم. حیف که پاکشون کردم وگرنه خودتون قضاوت می کردید. یه تیکه باحال یکی از طرفداران فرانسوی انداخت اونو برای داداش کوچیکه ایتالیایی زدم کلی شاکی شده بود نامرد تو که ایتالیایی بودی. ولی چه کنم دیگه این کرم مردم ازاری بدجوری ادم رو قلقک می ده، ادم به برادر خودش هم رحم نمی کنه.

 

آی ساعت 12:30 شب می خواستم به هر چی طرفدار فرانسه است زنگ بزنم و اذیت کنم ولی حیف که این حس مردم دوستیم گل کرد و مانع شد. ولی الان عین چی پشیمون شدم.

 

فوتبال هر چند قشنگ و جذاب باشه ولی این صحنه اخرش که یه تیم روی زمین ولو شده و صورت بعضی هاشون پر از اشکه و طرفدارانشون وا رفتند خیلی ناراحت کننده است. من از این اخرش خوشم نمی یاد. بازی برنده- برنده رو ترجیح می دم.

 

نمی دونم زیدان چرا با کله رفت رو سینه طرف. ولی احتمالا حرف خیلی ناجوری شنیده. وگرنه عاقل تر از این حرف هاست. حیف که بازی خداحافظیش این جوری تموم شد. بازیکن فوق العاده ای بود. هر چند تو تاریخ فوتبال هیچ کس به پای دیه گو مارادونای خودمون نمی رسه!

 

فکر کنم برنامه نود بعد از بازگشت فردوسی پور چیز جنجالی از اب در بیاد. احتمالا یه بزن بزن حسابی و پرده برداری از مسائل پشت صحنه فوتبال خودمون. با درگیری هم که بین فردوسی پور و دائی پیش اومده فکر کنم صحبتهای تلخی رد و بدل بشه!

 

آرزوی اخر: می شه یه معجزه بشه و یه روزی تیم ما به فینال جام جهانی راه پیدا کنه! (فکر نکنم ارزو بر جوانان عیب باشه. هست؟)

 

** معرفی کتاب: گرچه عنوان سری کتابهای یک دقیقه ای در اولین برخورد ذهن خواننده را به مدیریت و مسائل مربوط به آن می کشاند اما پس از خواندن کتاب متوجه خواهید شد که در این کتابها اصولی در زمینه مدیریت، فروش، روانشناسی و ارتباط موثر و مسائل اجتماعی و اقتصادی با شیواترین شکل در قالب داستانی شیرین و ساده عرضه شده. این کتابها برای کسانی موثر است که به نحوی در صدد کار با دیگران و در ارتباط با آنها هستند. از پدر و مادر در منزل گرفته تا معلم، مدیر، تاجر و همه و همه در هر جا که قصد ارائه نمودن یک کالا یا در اختیار گذاردن خدمات و یا قبولاندن و ارائه نمودن ایده و فکر و عقیده ای مد نظرشان باشد.

در این کتابها شما اصولی را خواهید یافت که نه تنها به کار بردن آنها بسیار ساده است بلکه دارای اثر بسیاری بوده و موجب می گردد در کارهای خود با موفقیت چشمگیری روبرو گردید.

 

مدیر یک دقیقه ای: (نویسنده: کنت بلانچارد/رابرت لاربر)

خواه گرداننده یک شرکت بزرگ چند ملیتی باشید یا سرپرست یک خانواده در روستا، خواندن کتاب "مدیر یک دقیقه ای" تحول و تفاوتی بزرگ در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. کاربرد سه فن ساده و عملی به شما می آموزد توان باروری و تولید خود را افزایش دهید، وقت بیشتری در اختیار داشته باشید و از کار و حرفه خود، خانوده خود و "خود" خود بهترین بهره را به دست آورید.

 

مربی یک دقیقه ای: (نویسنده: دکتر اسپنسر جانسون)

این کتاب می تواند ارتباط مابین فرزندان و والدین را بهبود بخشد.

 

فروشنده یک دقیقه ای: (نویسنده: دکتر اسپنسر جانسون-لاری ویلسون)

این کتاب با استفاده از روش جدیدی، مهارتها و توانائی های فروش را در اختیار شما قرار داده تا بوسیله آنها بتوانید موفقیت بیشتری را در بازار امروز به دست آورید.

 

رهبری و مدیر یک دقیقه ای (نویسنده: دکتر کنت بلانچارد)

رهبری موقعیتی که مکمل کتاب مدیر یک دقیقه ای است به عنوان یک الگوی مدیریتی برای ایجاد انگیزه در افراد استفاده می شود.

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٩ تیر ۱۳۸٥
تگ ها :