بی عنوان

* همان گونه که تسلیم آب، سنگ سرسخت را می شکافد

تسلیم به زندگی نیز حل ناشدنی را حل می کند

آموخته ام که تسلیم دیگر بار برگشتن است

اما این درس بی واژه را

ای مثال آسان را

آدمیان از دست داده اند.

لائوتسه از کتاب آدمیت نوشته لئوبوسکالیا

 

** به شما خوش می گذره؟ به ما که حسابی! درگیر عروسی و دید و بازدید و کلا تو کوچه خوشگذرونی و بی خیالی و عیاشی! توصیه می کنم این راه رو هم امتحان کنید وگرنه یه هویی به دنیای دیگه کوچ می کنید و این کوچه ندیده از دنیا می رید، از ما گفتن بود، بعدا نگید نمی دونستیم.

 

*** آقا ما هر کتاب فوق العاده ای که دستمون می آمد که اثر یک زلزله کوچیک رو روی ذهنون داشت به هر کی دم دستمون بود پیشنهاد می کردیم و از سر انسان دوستی یه چند تایی هم کادو برای عزیز انم می گرفتم که متحول بشند. انصافا اثر خوبی هم (برای من!) داشت چون بالاخره فهمیدم بابام جان هر لباسی که برای تو مناسب باشه شاید اندازه قامت دیگری نباشد و به هر کسی باید اجازه بدیم راهش رو خودش انتخاب کنه و همچنین وسایل مورد نیاز در این راهو.

حالا این تو گوشم خوب فرو رفته ها ولی نمی تونم نگم که کتاب نیمه تاریک وجود کتاب خوبیه، انسان و سمبولهایش رو هم بخونید، من بودم از سه شنبه ها با موری نمی گذشتم، کتاب های وین دایر هم قشنگند، به جان خودم این بی نظیره ...

ای بابا بسه دیگه دختر جان!

 

****  دو دسته برای دیدن فیلم اخراجی ها می روند، دسته اول افرادی که به خاطر موقعیت های کمدی و طنزی که در این فیلم وجود داره تا یه کمی به دور از فشارهای زندگی بخندند، دسته دوم ادمهایی که می روند که ثابت کنند همونطوری که فکر می کردند این فیلم ارزش دیدن نداره و فقط ادمهای عامی از این فیلم خوششون می یاد.

 

***** هری پاتر خون هاش بخونند: هری پاتر و حقایق مرگبار

 

****** اینم یک سایت جامع و کامل درباره جواهری در قصر!

 

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٢:٤۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸٦
تگ ها :