طرح جمع اوری اراذل و اوباش

 

* با دیدن این عکسها مو به تنم سیخ شد، طرح جمع اوری اراذل و اوباش مدتیه بعد از پاکسازی بدحجابان شروع شده و اینطوری برادران زحمتکش نیروی انتظامی به ضرب و شتم و تحقیر و ارشاد مشغولند.

اول که عکسها رو دیدم فکر می کردم اکثرا با این کار مخالفند ولی توی نظریاتی که پایین همین سایت بود خیلی از مردم با این طرح موافق بودند و معتقد بودند که اکثر این جوونها کسانی هستند که باعث رعب و وحشت و ازاد و اذیت مردم محل می شوند.

در اینکه کسی که باعث ازار و اذیت بقیه است باید جلوش گرفته بشه حرفی نیست اما:

یه نیگاه به چهره این جوونهایی که گرفته شدند و دیدن صورت عاصی و تحقیر شده و خشمگین و ناراحتشون خیلی خوب نشون می ده که بعد از ازاد شدن چه نفرتی رو با خودشون به دنيای بیرون می اوردند.  نه تنها این کار و تحقیرشون در جلوب جمع و ضرب و شتمشون باعث سربراه شدنشون نمی شه بلکه مولد خشم اضافه ای در وجودشون می شه که ممکنه دامن هر کسی رو بعد از ازادی بگیره. فکر می کنم این کار پلیس زحمتکش ما اخرین جرقه های انسان دوستی و وجدان رو توی اینها خفه کنه و دیگه به هیچ عنوان نمی شه کاری برای برگشتشون به دنیای عادی کرد. من حقیقتا به برادران زحمتکش تبریک می گم به خاطر این کارناوالی که راه انداختند و عقده های سادیسمی خودشون رو با چهره های پوشیده و در گروههای چند نفره بر سر این جوونها خالی کردند. کشتن انسانیتشون مبارک.

وقتی انسان ببری را بکشد اسمش را ورزش و مردانگی می گذارند ولی وقتی ببری انسانی را درید اسم اینکار را توحش و ادمخواری می نهند. اختلاف جنایات و عدالت در قاموس بشر از این بیشتر نیست. برنارد شاو

می خوام به جمله شاو جمله ای اضافه کنم که فکر کنم مناسب اين روزها باشه وقتی انسانی انسانی ديگر را می درد اسمش را جنايت و وقتی پليسی انسانی را می درد اسمش را عدالت می گذارند!

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٦
تگ ها :