شباهتبه نظر شما اين بچه گربه ملوس که وسط يک عده سگ بی خيال راه ميره شبیه ایران خودمون نیست که میون یک سری همسایه وحشتناک گیر کرده ولی عین خیالش نیست تازه هی سگهارو جری تر هم می کنه؟


.................................................................................................................


زلزله يا عزاب دنيوی:
از انجائیکه ایرانیان انسانهای دل رحم و بچه دوستی هستند تیتر جلسه گذشته ما چهار تن از این انسانهای خیر و نوع پرور(؟) را واداشت تا قدم بر فرق سر من (ای یواش ) گذاشته و نظرات عالیه خویش را به سمع و نظر بنده برسانند . در اینجا از کلیه عزیزان شرکت کننده (ببخشید نظر دهنده) تشکر و سپاسگذاری کرده و اجرشان با حضرت حق تعالی (دوباره جو منو گرفت)

اما بعد:
در راستای زلزله 1/4 ریشتری بامداد روز گذشته در تهران طبق اطلاعات واصله و معتبر از جراید معتبر داخلی (انهایی که مزدور قلم به دست نیستند) و خارجی (که خدا به راه راست هدایتشون کنه) چنین به نظر می رسد که در مینی سیتی که مرکز زلزله مذکور بوده جمعی از دختران و پسران از خدا بی خبر مشغول خوشگذرانی در یک پارتی ( از نوع مختلطش) بوده و کارهای شنیعی مانند رقص (خدا تیکه پارشون کنه!) انجام داده و در حین این عمل هم ام الخبائث (خودمونیش همون عرق و مشروب خودمونه) را به خندق بلا می ریختند و از دور و بر خود غافل بودند که ناگهان همه جا شروع به لرزیدن می کند در ابتدا گمان می کنند که به خاطر مستی است که انان را کم کم فرا گرفته ولی بعد دیدند نه این یک جور دیگه است . در همین هنگام دریافتند که عذابی که به انها از طریق تریبون مقدس ----- جمعه وعده داده شده بود به حقیقت پیوسته و باید خود را برای مرگی دردناک و اتش دوزخ اماده کنند که ناگاه سروشی در گوش یکی از انان زمزمه کرد هنوز راه توبه باز است. اری توبه و بازگشتن به راه حق و حقیقت که همانا راه راست و بدون خم و پیچ جمهوری ------ اخوندی می باشد . پس همگی نادم و پشیمان دستها را بالا گرفته و گفتند اخوندی العفو العفوالعفو .....
ناگاه معجزه ای رخ داد و لرزش قطع شد و این جمع بیخبر و غافل به حقانیت ایشان پی بردندو دریافتند که ایشان حرف مفت نمی زنند و حق را گویند پس همگی از جمیع گناهان خویش توبه کرده و دیگر سراغ پارتی مختلط نرفتند و مشغول جهد و تلاش و فراگیری فنون کلاه برداری( ای ببخشید حوزوی ) شدند. باشد که این درس عبرتی برای سایر غافلان باشد تا انان نیز به راست صاف درایند.

برای جمع مخالفان مطالب بالا:
پاورقی: کلمات گفته شده در بالا هیچ ربطی به من نداره .
کلیه مطالب بالا تکذیب می شود.
نشریه بازمانده هیچ مسوولیتی در قبال نوشته بالا به عهده نمی گیرد.

برای موافقان: اقا همش حقیقته باور نداری دیگه مشکل خودته

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٢:٢٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ اسفند ۱۳۸۱
تگ ها :