عيد نوروز اومده

بچه های عزيز و مهربون فرارسيدن بهار سبزه ها را به همتون تبريک می گم و سالی پر از عشق و شادی براتون ارزو می کنم. اميدوارم هر کی هر آرزوئی داره (برای پسرا) و هر اميدی ( برای خانمها) به آرزو و اميدش برسه .


بالاخره روز اول فرودین هم رسید یه سال دیگه خوب یا بد هم گذشت . نمی دونم کارنامه شما تو این یه سال چطوری بود برای من که بد نبود تو این سال برای اولین بار با وبلاگ اشنا شدم اولین وبلاگی هم که دیدم اصلا یادم نیست خیلی اتفاقی persianblog.ir را پیدا کردم و از اونجا کم کم همه چیز شروع شد ساختن یک وبلاگ برای خودم و رفتن به وبلاگهایی که دوستشون داشتم از وبلاگهای طنز مثل چرندیات و مردونه و شیزوفرنی و زیر شلواری و... تا وبلاگهای عمومی مثل عمو حمید (که امیدوارم توی دانشگاه تو رشته دلخواهش قبول بشه) و انگوری عزیز و زن نوشت و نوشی وبچه هایش و وبگرد و حدر و این اخری ها هم زیتون و ابی و ....
و خیلی از وبلاگهای دیگه که تو این مدت باهاشون اشنا شدم . از خوندن خیلیهاشون لذت می بردم منم از زندونی شدن رنگین کمون مثل همه بر و بچه های غصه دار شدم و با ازادشدنش شاد شدم همچنین با شنیدن خبر مرگ ماه پیشونی و کلاغ سیاه با اینکه قبل از اشنا شدن باهاشون این اتفاق افتاده بود غمگین شدم. منم از تنهایی و معصومیت بچه های نوشی دلم گرفت و ارزوی خوشبختی براشون کردم از شنیدن شکست خیلی از بچه ها در عشق ناراحت شدم و برای همشون ارزوی خوشبختی کردم . از روز 16 اسفند هم احساس غرور کردم و شاد از همبستگی و مهربونی بچه ها .انگار توی این مدت محدود خواهر و برادرایی پیدا کردم که اگه صدسال دنبالشون می گشتم پیدا نمی کردم خیلی هاشون بهم محبت داشتند و جواب سوالایی رو که نمی دونستم بهم دادند و کمکم کردند. الانم با اینکه خیلی وقتا مطلب درست و حسابی ندارم که بنویسم فقط به خاطر این وبلاگم رو نگه داشتم که عضوی از شما عزیزان باشم خلاصه درسته ما نخودی حساب می شیم ولی مهم اینه که هستم . درسته؟

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۱٢:۳٢ ‎ق.ظ روز جمعه ۱ فروردین ۱۳۸٢
تگ ها :