*اولندش که قالب نو (که نه رنگهای جدید) مبارک !! راستی بچه ها هماهنگی و هارمونی رنگها چطوره؟ شما هم مثل من فکر می کنید افتضاحه!!!اخه می دونید من اصلا از ویرایش قالب سر در نمی یارم اینا رو هم همینطوری سرهم کردم هر رنگی را که دوست داشتم از بالا یکی یکی جایگزین کردم و نتیجه همینه که میبینید. زیادم بد نشده!! نه ههههههههههههههههه.
شما فکر می کنید من از لحاظ روانشناسی رنگها در چه وضعیتی هستم؟ فکر کنم اگه یکی بیاد که روانشناسی رنگها رو بلد باشه بگه من خیلی از لحاظ فکری بهم ریخته و اشفته ام (به خاطر اینکه هر گوشه اش یه رنگه) و انسانی عصبی و زودرنج (اینم به خاطر رنگ زرد و قرمز تیره) و طبیعت دوست (به خاطر رنگ سبز) و... بقیه رنگها و ترکیباتشو نمی دونم. اگه شماها می دونید بفرما جلو این گوی و این میدان ، تحلیل کنید.

*این کیمیاگر هم یک معما داده که کلی ما رو گذاشته سر کار ، هر کی بلده بیاد به ما بگه تا جایزه اش رو با هم نصف کنیم. معما اینه : با دو عدد 3 و دو عدد 7 چطور می شود به نتیجه 24 رسید از چهار عمل اصلی (+، -، *، /) می تونید استفاده کنید...

*راستی شما هم خبر را مثل من شنیدید که جلاد و مسوول حمله شیمیایی به حلبچه و پسر عموی صدام معروف به علی شیمیایی در حمله امریکایی ها به عراق کشته شد . من که خیلی خوشحال شدم پس برای سلامتی برادرای زحمتکش امریکایی و انگلیسی بلند صلوات. اجرشون با خدا!!!!! (این یه تیکه تهاجم فرهنگی از وبلاگ شیزوفرنی است از بس که گفت صلوات!)
شماها فکر می کنید عراقی ها چقدر دیگه دوام می یارند ؟ اینطوری که از شواهد امر معلومه مدت زیادی طول نمی کشه که این قصه هم مثل جنگهای دیگه تموم شه فقط خدا به ما رحم کنه . طرف شرق که امریکایی ها در افغانستان مستقر هستند و درغرب در عراق هم بعد از پایان جنگ تا دو سال قصد ماندن دارند پس حسابی محاصره می شیم . برادران زحمتکش مسوول هم به جای اینکه مراقب کردار و عمل خود باشند و هی با دم اقا شیره ور نرند دیگه دارن شورشو در می ارن. اون از تلویزیونمون که دیگه فقط کم مونده مدال افتخار به گردن صدام اویزون کنه و براشون آهنگ افتخار بزنه. اونم از رییس مصلحت خودی ها!! که به جای اینکه به باغای پسته اش برسه هی می یاد بیانیه صادر می کنه . انگاری برادرا یادشون رفته همین چند سال پیش بود که جوونای همین مملکت(نه مال همسایه بغلی) رو همین صدام و دارو دسته اش قتل عام کردند هنوز که هنوزه دارن جسدهاشون رو برمیگردونند (همین دیروز خبر از اتاقکی پر از جسد بود که ایرانیها مدعی هستند جسدهای تازه کشف شده ، سربازهای ایرانی هستند که روی بدنهاشون اثار شکنجه هم هست ) ، پس لطفا کاسه داغتز از آش نشید و بشینید سر جاتون.

* تازه حالم خوب شدده بود که با رفتن به اینجا و خوندن نامه اقای دکتر گل مرادی به رهبر دوباره حالم گرفته شد. شماها فکر می کنید همه اینا حقیقت داره (نامه رو از وبلاگ شیزوفرنی پیدا کردم)
اصلا من به اینجور جاها نباید برم ، هی می خوام بزنم رو خط بیخیالی اما مگه میشه توی این مملکت خراب و داغون زندگی کنی و ناراحت نشی. یه سری دیگه انقلاب کردند با رویاهای خیلی قشنگ توی سرشون یه عده دیگه توی جنگ جونشون رو از دست دادند حالا این اقازاده ها دارند زیر و روی مملکتو می خورن.

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٧:٤٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ فروردین ۱۳۸٢
تگ ها :