ماجراهای کفش خریدن ام

بالاخره بعد از جستجوهای بسیار یه کفش کوه خریدم و همین فردا صبح امتحانش می کنم. یکی از دوستام بلافاصله برام اس ام اس زد که " تبریک به کلیه مغازه داران و فروشندگان منیریه به خاطر این انتخاب شما" :دی

هر چند از بدجنسی اش بود وای راست می گه من خیلی وسواس نشون دادم. دو تا برند برای کفش کوه در ایران مد نظرم بود. یکیش Lasportiva  یه برند معروف ایتالیایی بود که نماینده اش فروشگاه البرز در میدان انقلابه به شماره تلفن 66972381 که متاسفانه شماره کفش هایی که به ایران وارد کردند از 42 به بالاست و به من نخورد. دومین برند مورد نظرم Scarpa ایتالیایی بود که نماینده اش در ایران فروشگاه قله قاف در میدان منیریه است به شماره تلفن 66496930 که فروشنده ها یه خانواده (پدر، دختر و پسر) هستند که سه تاییشون فوق العاده خوش برخورد هستند و حسابی هم در انتخاب کفش کمک می کنند.

اولین کفشی که انتخاب کردم مدل charmoz (قیمت الان 410 تومان) بود که در بین کفش های 4 فصل پرفروشترین بوده و چهار فصله. بعد از یکی دو روز که توی خونه پوشیدم مجبور شدم پسش بدم چون به پام نمی نشست. دومین برند mythos (قیمت 360 تومان) بود که یه کفش کوه سه فصله و فوق العاده نازنین و خوشگله. هم خودش هم اسمش. اینجا ببینیدش و خودتون قضاوت کنید. حالا بذارید این دو سه روزه آینده تستش کنم اگه سرافراز از امتحان بیرون اومد نتیجه اش رو اینجا می نویسم.

خلاصه که تلاش چند ماه اخیر من بالاخره به نتیجه رسید و قله قافی ها اهی از سر اسوده شدن از دست من کشیدند. :دی

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳٠ شهریور ۱۳٩٠
تگ ها :