تولدم مبارک!

*یه بهار دیگه هم گذشت یه سال دیگه به عمرم اضافه شد. در چنین روزی( ۲۰ اردیبهشت )چندین سال پیش دختری کوچولو موچولو پا به این دنیای اجق وجق گذاشت تا روزی وبلاگ بازمانده رو پی ریزی کنه (کاشکی نمی اومد) به هر حال آزی خانم تولدت مبارک...

*این عکسو از وبلاگ فلفل قرمز کش رفتم شما با دیدن این چه فکری می کنید ؟د

دوستم می گفت آقایون که یه کم از خود متشکر تشریف دارن حتما فکر می کنند این عکس مردونگی و برتری آقا خروسه رو نسبت به جنس لطیف مونث اثبات می کنه. اما خانوما که یه یک خوش فکر ترند احتمالا می گن آقا خروسه رفته پل رو چک کنه تا خدای نکرده اگه پل سست و خراب بود پیش مرگ خانوما بشه و مشکلی براشون پیش نیاد !!نظر شما چیه ؟ شما هم نظر دوست منو تائید می کنید یا نه؟

* راستی بر و بچه هايی که نمايشگاه کتاب رفتن بگن چه کتابايی خريدن ديگه .اخه انتخاب خيلی سخته! يا شاید اصلا برای خريد کتاب نرفتيد و فقط به برنامه های جانبيش (ازقبيل مخ زدن و لاو ترکوندن و ...)‌پرداختيد؟ به هر حال يه نيم ساعت رو که به خريد کتاب یا حتی نگاه کردن به کتابا که اختصاص دادید. پس عزیزان از هر گونه کمک چه در زمينه انتخاب کتاب چه در زمينه های ديگر (برنامه های جانبی) استقبال می شود. (بگو تا خير در دنيا و اخرت ببينی)

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٢
تگ ها :