اينجا بيروته ها ايران نيست! سخنران هم رييس جمهور خودمونه!


۱-دیروز به هوای دیدن سریال افسانه شجاعان زدم کانال یک ، که دیدم رییس جمهور عزیزمون داره برای لبنانی ها سخنرانی می کنه ، ورزشگاه پر از جمعیت بود و مردم بعد از هر سخن خاتمی با سوت و کف به تصدیق سخنان او می پرداختند راستش خیلی تعجب کردم. بعدا توی بی بی سی خوندم حدود 50 هزار نفر در ورزشگاهی در حومه بیروت جمع شده بودند تا به سخنرانی ایشان گوش دهند ، همون شور و شوقی و ابراز احساساتی که ما در دوره اول ریاست جمهوری در روزهای دانشجو برای خاتمی ابراز می کردیم انجا هم دیده می شد. واقعا که خاتمی شخصیت جذاب و گیرایی داره که حتی عربها رو هم که از ایرانی ها نفرت دارند جذب خودش می کنه!! خاتمی واقعا سخنران ماهریه که ادم رو مبهوت خودش می کنه ، حیفه که این ادم بعد از تموم شدن ریاستش بره گوشه عزلت پس حالا که انقدر اقای خاتمی در خارج از کشور هم محبوبیت داره پیشنهاد می شه بعد از پایان دوره ریاست جمهوری به عنوان سخنران به کشورهای همسایه مثل عراق و افغانستان و فلسطین و... اعزام بشه تا این هنر سخنوری ایشون تلف نشه در ضمن ایران هم یه خورده بین کشورهای همسایه دارای مقبولیت و احترام بشه...

۲-(بی بی سی : فايننشال تايمز به نقل از مايکل ليدن، يکی از اعضای اين مؤسسه خبر داده است که آقای پهلوی رهبری مناسب برای انتقال مسالمت آميز از ديکتاتوری به دمکراسی در ايران است و او را "علی رغم بی ميلی تحسين برانگيز به پول يا قدرت، مردی با محبوبيت گسترده در ايران" توصيف کرده است. به نوشته اين روزنامه، رضا پهلوی که خواهان برگزاری همه پرسی برای بازگشت حکومت سلطنتی است و می گويد به دمکراسی پايبند است.)

رضا جان مثل اینکه پولایی که از ایران بیرون بردی زده زیر دلت یا حوصلت سر رفته که می خوای بیای شاه هم بشی، نه بابا دیگه چیز دیگه ای نمی خوای؟
ببینم مگه بازم تو ایران چیزی مونده که این دوباره هوس برگشتن کرده؟ بیشترش رو که خودش و اون باباش برد بقیش رو هم که توی این 25 سال اینا آب و جارو کردند... آره رضا جان اطلاعات غلط بهت دادند اینجا دیگه نون و آب برات نداره ، همون جا مثل یه پسر خوب بشین با پولای من و بقیه حال کن ، جون تو دموکراسی چیه؟ اصلا ما اگه نخواستیم دموکراسی تو رو ببینیم کی رو باید ببینیم؟ در ضمن این بی میلی تحسین برانگیز تو به پول و قدرت منو کشته!!!!!!!!!!!

۳-سینا هم که آزاد شد... هورا من که خیلی ذوق کردم هم به خاطر خود سینا و فرنازهم به خاطر مانی کوچولو. از وقتی عکسشو دیدم حسابی عاشقش شدم و دوست ندارم چیزی باعث ناراحتیش بشه. پس آقا سینا و فرنازخانم بشینید مثل یه پدرو مادر خوب بچتون رو بزرگ کنید و انقدر هم به پر و پای این سیاست بی پدرو مادر هم نپیچید...

۴-توی وبلاگ یکی از بچه ها (یادم نیست کدوم بود) یه سوال جالب کرده بود ببینم نظر شماها چیه.
به نظر شما اولین بار توی تاریخ این مرد بود که به زن خیانت کرد یا بلعکس؟


  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۸:۱٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٢
تگ ها :