مانتو کوتاه!!

*خوب به سلامتی تکلیف این مانتو کوتاهها هم معلوم شد. نیروی همیشه در صحنه انتظامی برای نمایش قدرت و اقتدار خویش طی برنامه ای شجاعانه ضمن اخطار کتبی و لفظی و بعضا بدنی !! به فروشندگان مانتو در سطح تهران در صدد ان است تا این لکه ننگ بر بدن دخترکان نظام اسلامی !! را برای همیشه پاک کند و مانع از به جهنم رفتن این دختران گل میهن شود. ضمنا طبق اخبار دریافتی برخورد با دختران و پسران در سطح شهر چند روزی است که بیشتر شده.
ولی ...
ایا با جمع کردن مانتوهای کوتاه از مغازه ها به یک جامعه سالمتر نزدیکتر می شویم؟
آیا با برخورد خشن و بد با نسل سوم به نسلی پاک و ارمانی دست پیدا می کنیم؟

در کشور ما همیشه به جای حل مساله صورت مساله را پاک کرده اند چون هم آسونتره هم احتیاجی به فکر کردن نیست!! به جای اینکه دلایل پوشش مستهجن موجود در جامعه را که ریشه روانی دارد بررسی کنند با جمع کردن مانتوها از مغازه ها به زعم خویش مساله را حل کرده اند. یک درمان موقتی که در کوتاه مدت ممکن است موثر باشد اما مسلما در دراز مدت نه تنها نتیجه معکوس می دهد بلکه بدتر هم می شود.

*مثل اینکه حسابی تو ایران قحط الرجال (!) اومده. یک سری از نماینده های عزیزمون به محضر عالیقدر رییس مجمع تشخیص مصلحت شرفیاب شدن و از ایشان تقاضا کرده اند تا برای دور بعد ریاست جمهوری کاندید بشند!! اصلا چطوره ما در ریاست جمهوری و مجلس و وزارتخونه ها رو گل بگیریم همه کارها رو ارجاع بدیم به اقای مصلحت تا پول و وقتمون الکی تلف نشه. هان چطوره؟

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ خرداد ۱۳۸٢
تگ ها :