بابا دمت گرم...

* خانم عبادی شما مايه سرور و شادی ما هستيد ازتون ممنونيم.

 

اگه شما هم مثل من نتونستید برید فرودگاه می تونید شبح ، زیتون  ، شیوا و مهندس سعید رو بخونید. چون خوندن با لحن صمیمی یه بلاگر یه طعم و مزه دیگه ای داره ، انگار که خودت هم اونجا حضور داشتی.

 

نمی دونم چرا بعضی ها می خوان این برد شیرین رو با حرفای مسخره ، کوچیک جلوه بدن. حتی اگه این یه بازی سیاسی هم باشه اصلا مهم نیست. مهم اینه که یه ایرانی اونم یه زن تونسته برای اولین بار (درست می گم؟) این جایزه رو به دست بیاره و توجه جهان رو به سوی این کشور جلب کنه (البته به غیر از وقتی که ادای تروریست ها رو درمیاره). نمی دونم اگه تک تک شما احساس غرور نمی کنید شاید باید توی حس وطن پرستیتون یه بازنگری جدی بکنید.

 

حتی بعضی ها با دلیل مسخره حجاب به مخالفت با این خانم برخواستند. به نظر من حجاب یه چیز کاملا شخصیه که فقط و فقط به خود شخص بستگی داره. این که به زور بخوای سر کسی روسری یا چادر بذاری هم خیلی مسخره است هم خیلی زجر اور. البته تنها چیزی که توی این مملکت از اسلام می دونند و اجرا می شه ، سرکردن روسری و چادر و گذاشتن ریشه. تو با داشتن این دو تا عنصر مهم می تونی هر غلط دیگه ای که می خوای بکنی و مسلمون باقی بمونی.

دزدی (البته در سطح کلان) رشوه ( دادن و گرفتنش) آدم کشی ، تفتیش عقاید ، حکومت به زور سرنیزه ، پارتی بازی ، هر کدوم از اینا رو اگه با پیشونی پینه بسته از سجده های طولانی (بیشترش با اجر داغه ها) و یا چادری که فقط دماغت از اون معلومه انجام بدی درسته و آخر سر بهشت زیر پاته!!!!!!!!

 

ولی اینا چیزی نیست که ما رو ناراحت کنه و حتی حرفای خاتمی که داره این روزای اخر ریاستش حسابی  سنگ روی یخمون می کنه ، مهم اینه که خانم عبادی ما رو این روزا تو دنیا سربلند کرده. مهم اینه که شادی رو به خونه های سرد و افسرده ما اورده. مهم اینه که یه کم به اینده تیره و تار امیدوارمون کرده. مهم نام ایرانه که الان تیتر همه روزنامه های مهم دنیاست. مهم فقط این لحظه است. پس الان رو را دریاب...

 

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٤:۱۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٢
تگ ها :