به ياری احمد باطبی بشتابيم...

1) نامه احمد باطبی به شیرین عبادی

 

احمد باطبی 5 سال از بهترین سالهای عمرش رو توی یه اتاق چند متری بدون برخورداری از همین یه خورده امکاناتی که من و تو داریم ، سپری کرده و بازم باید توی اون  دخمه ها بمونه ، اونم فقط و فقط به خاطر رای یه قاضی که خواسته یه درس حسابی به همه جوونهایی بده که قصد اعتراض دارن. احمد اگه توی زندانه به خاطر من و توست که جرات نطق کشیدن رو ازمون بگیرن. احمد به جای همه جوونهای هم سن و سالش داره مجازات می شه. پس حداقل ما ، احمد باطبی رو تنها نذاریم ، پر کردن این فرم شاید قدم کوچکی باشه که به ازادی یک بی گناه از زندان کمک کنه. پس تردید نکن شاید امضای تو بتونه سرنوشت احمد و امثال احمد رو تغییر بده...

 

۲) من خیر سرم قرار بود این چند روز بنشینم و درسم رو بخونم منتها تنها کاری که نکردم درس خوندن بود اصلا ماه رمضونی من به قدری یخ می کنم که همش زیر پتو هستم ، کتابم که دستم می گیرم هنوز یکربع نشده که خوابم می گیره. البته این حساسیت رو فقط نسبت به کتابهای درسیم دارم!! و با بقیه مجلات و کتابها این مشکل رو ندارم. این همه لینک رو هم که می بینید از وبلاگ این و اون کش رفتم و اینجا گذاشتم مال وقتیکه که مثلا سر درس و کتابام بودم و خواستم یه نیگاه کوچولو به اینترنت هم بندازم که این نیگاه کوچولو تبدیل شد به یک گشت و گذار طولانی توی اینترنت.... خلاصه با این درس خوندن من تنها جائی که جام نیست دانشگاه است. اصلا همش تقصیر این استکبار با این اینترنتشه که بچه های مردم رو هوائی می کنه و از کار و زندگی و درس خوندن می اندازه.  

 

حالا اینم چند تا مورد جالب که از وبگردیهام پیدا کردم و برای اينکه تنها خور نباشم گذاشتم اينجا که شما هم فيض ببريد. البته احتمالا شماها زودتر از من اينا رو ديديد.

 

۳)‌  گزارش روزنامه شرق از سوداگران انسان

هر ۶ روز يک زن در تهران مورد تجاوز قرار می گيرد و کشته می شود. (اونائی هم که کشته نمی شن و مثل افسانه نوروزی از خودشون دفاع می کنند بعدا به وسيله قاضی های عادل اين سرزمين يه اعدام محکوم می شوند)

هر روز ۴۵ دختر ايرانی از خانه هايشان فرار می کنند.

روزانه ۹۰ کودک فراری می شوند.

 

اول يه ماشالله بگيد که يه وقت نظر نخوره !! مملکت که نيست اصلا گلستانه!!!

 

 

۴) یه عکس جالب از خانم عبادی ، جالبیش اینجاست که هیچ کس جرات اعتراض نداره. آی نفس کش........ (از سردبیر خودم)

 

۵) نامه ای از ف م سخن به رهبر و جوابیه حضرت رهبر به این نامه (پیدا شده از وبلاگ شبح )

خدائیش این ف م سخن خیلی ادم باحالیه ، من که کلی خندیدم.

 

۶) عروس و دومادتون رو برید اینجا هر جور که دوست دارید انتخاب کنید فقط شیرینی فراموش نشه. (از وبلاگ زیتون)

 

۷) سینای عزیز قراره یه میتینگ بذاره برای نجات فرهنگ این کشور ، طالباش یه سر بهش بزنند

 

۸) کی می گه مشکی رنگ غمه ،‌ هر کی گفته بره اينجا (از وبلاگ دلتنگيهايم)

 

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ٢:۳۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٢
تگ ها :