گردهمائی که لغو شد...

* گزارش گردهمائی روز جهانی زن در پارک لاله (دوشنبه ۸ مارس) رو می تونید در ساقهاو پوتینها و سایت زنان و خورشید خانم بخونید. .  (از وبلاگ زنانه ها) البته منظورم گردهمائی بود که لغو شد.
اگه از این خوشتون نیومد برید نظریه های ضد فمنیستی زهرا و پینک فلویدیش رو در مخالفت با این روز بخونید. ( بعد هی بگید فقط من یه ورو می بینم)
 
** اینم اخر و عاقبت ازدواجهای اینترنتی (برید بخونید چشمتون که باز شد دعاش رو به جون من بکنید) فقط هنوز تکمیل نشده ها نفرینم نکنید ، اخه من دیروز قبل از امتحان زبانم نشستم این 21 قسمت رو یکساعت خوندم اخرش که دیدم هنوز کامل نیست کلی حالم گرفته شد.
 
*** این کلیپ مدرسه رو هم از وبلاگ نی نی جون کش نرفتم ها... (مژگان جان اخرش بهت لینک دادم یادت باشه تلافی کنی)
 
**** دیگه به عید چیزی نمونده حالا شمارش معکوس رو شروع کن تا برسی به شنبه و توپی که می ترکه و جیغ و داد و شادی و روبوسی و بعد هم زنگ قشنگ عیدی گرفتن ، خدا پدر و مادر هر کی که عیدی رو اختراع کرد بیامرزه و ایشالله هر کی که می گه عیدی برای کوچولوهاست جیبش سوراخ شه همه پولاش هم بریزه ، اخه مگه کوچولوها اندازه ما بزرگها ذوق می کنند؟؟؟ با این که ممکنه چیزی نشه ولی نمی دونم چه لذتی هست توی گرفتن عیدی و پولای نوی تانخورده ای که اصلا هم برکت نداره و زودی تموم می شه (فکر کنم اونائی که می دهند راضی نیستند) به هر حال همیشه بهاری باشید و همیشه شاد. اینو نوشتم که اگه عید نبودم که بهتون تبریک بگم حداقل عید مبارکیم رو گفته باشم تا لال از دنیا نرفته باشم.
 
***** یه کار احمقانه می خوام انجام بدم که با اینکه می دونم شاید درست نباشه ولی باید انجام بدم چون یه چیزی که می افته تو جون ادم تا وقتی انجامش ندی خیالت راحت نمی شه پس باید انجامش بدی. اینم فقط نوشتم که اگه بعدا پشیمون شدم یادم باشه که خودم خواستم ، بعد به خودم بگم خودم کردم که لعنت بر خودم باد.... البته حالا فکر نکنید همچین کاری هم هست ها. برای من احمقانه است در صورتیکه ممکنه برای خیلی ها عادی باشه و طبیعی. شاید من یه خورده از کاه ، کوه می سازم.

  
نویسنده : زادبانو ; ساعت ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٠ اسفند ۱۳۸٢
تگ ها :