دانشجو کتک خورش ملسه!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

* طبق این خبر امروز چهارشنبه 15 آذر به مناسبت روز دانشجو (16 اذر)  تجمعی جلوی درب دانشگاه تهران برگزار می شه.

می خواستم برم یادم افتاد دانشجو نیستم. بعد اینو کردم چماق بالای سر ازی خانومی که هر وقت دانشجو شدی حق داری بری.

هر چند بیشترش به خاطر اینه که چماق خوردن توی سرما بدجوری درداوره، بازم هوا گرم بود یه چیزی ولی خدائیش سرما با ضربات چماق هم که همراه بشه دیکه زیادی غیر قابل تحمله!

 

** ایناها اینم شاهدم که از غیب رسید.

اقای نیکونسبتی هم گفته"فقط از دانشجویان سراسر کشور دعوت می کنیم"، منم که مقرراتی ، دیگه مگه بدون کارت دعوت هم می رم مجلس کتک خوری!

على نيكونسبتى: ما تحت هر شرايطى اين برنامه را برگزار مى‌كنيمو از دانشجويان سراسر كشور هم دعوت مى‌كنيم كه در اين برنامه شركت بكنند و اميدوارهستيم كه مسئولين هم اين درايت را داشته باشند كه اجازه‌ى برنامه‌ى ما را بدهند واگر بخواهند اخلالى در برگزارى اين برنامه ايجاد كنند، متقابلا با پاسخ متقابلدانشجويان مواجه خواهند شد. مسئولان وزارت علوم تخلف‌هاى فراوانى تاكنون داشته‌اندو ما اين بار تخلفشان را در نقض برنامه‌ها و عدم صدور مجوز براى برنامه‌ها تحملنخواهيم كرد و تحت هر شرايطى حتى در صورت تعطيلى دانشگاه اين برنامه را در دانشگاهتهران برگزار خواهيم كرد.

 

*** امروز از کلاس که برمی گشتم توی اتوبوس کرایه ای های ولیعصر یک خانم مسنی بود که ادرس می پرسید، منم که اند انسان دوستی، از ترس اینکه یه وقت گم بشه باهاش پیاده شدم که راه رو بهش نشون بدم ولی نمی دونم چرا بهم شک کرد وسط راه قالم گذاشت. اخه می خواست بره بانک و احتمالا پول همراهش داشت و فکر کرد من کیف قاپ زنی چیزی هستم. استغفرالله حالا هی بخواه خوبی کن.29.gif

 

**** فیلم "خونه مامان بزرگه" ادی مورفی رو از دختر دائی گرفتم که ببینم. انقدر خندیدم که صدام گرفت. اگه تونستید ببینیدش.

 

***** من راه زندگیم رو مثل یک راه پر پیچ و خم کوهستانی می دونم که خبر ندارم پشت هر پیچ چی منتظرمه. این راه بعضی اوقات سربالائی های تندی داره که نفس ادم رو بند می یاره. اما گاهی اوقات وجود یه معلم خوب عین پله برقی های می مونه که تو رو توی بالا رفتن کمک می کنه و زودتر و راحتتر مسیر رو طی می کنی. داشتم به معلم های خوبی که تا حالا داشتم فکر می کردم. اکثرشون به خاطر این به دل می نشستند و حرفاشون رو می قاپیدم چون نسبت به کار و حرفه ای که داشتند عشق می ورزیدند و اینطوری می شد که حتی درسی عین انالیز 3 و زبان و معارف و روانشناسی و رزنامه نگاری و ... رو تو با عشق گوش می دادی چون عشق خودشون رو چاشنی درس دادنشون کرده بودند. نمی دونم چرا یادشون افتادم ولی هر جا که هستند خدا حافظ و نگهدارشون باشه.07.gif

 

****** خدایا در گناه و شک و تردید با من باش و منو یه لحظه به خودم وامگذار.

با تو بودن در جهنم رو به بی تو بودن در بهشت ترجیح می دم پس با من باش و بذار با تو باشم.

خدایا نمی خوام تو رو از اینجا روی اریکه قدرتت تماشا کنم می خوام تو رو توی قلبم حس کنم. پس با من باش و بذار رد پاهامون رو کنار هم ببینم و اگه زمانی در سختی ها فقط یه ردپا بود بذار مطمئن بشم که تنها نیستم و رد پایی که گم شده جا پای منه که به خاطر حضورم روی شونه هاته، بذار فقط به تو تکیه کنم و تو رو با تمام وجودم حس کنم.

حتی اگه زمانی رو توی شک از نبودنت طی کردم حتی اگه زمانی گناه سر تاسر وجودم رو فرا گرفت حتی اگه غرق خودخواهی و خودپسندی بودم و قادر به دیدن نور وجودت نبودم، خودت رو از من دریغ نکن که در وقت عصیان بیش از هر زمان دیگه ای بهت محتاجم.

 

******* از طريق اين وبلاگ ۱۶ اذر و اين وبلاگ ۱۵ اذر می تونيد از اتفاقات روز دانشجو و اتفاقات افتاده با خبر بشيد.

 

لينکهای مرتبط:

۱

۲

خبرنامه امير کبير

 

پ.ن.: بی خود نيست کسوف انقدر مطرح شده. عکسهايی که می گيره عاليه. من خودم دو سه بار مثلا يکيش روز جهانی زن که روبروی درب دانشگاه تهران برگزار شد عکس گرفتم ولی اصلا خوب نشدند. زاويه ديد و هوشمندی و سريع بودن عکاس خيلی مهمه. اينم عکسهای کسوف که با فيلتر شکن براتون گذاشتم از مراسم ديروز. عکس دوم از اين مجموعه نشون می ده که خبر خبرگزاری فارس که مدعی بوده دانشجويان ۳۰۰ نفر بودند چه قدر مضحکه! من ولی از اين عکس خبرگزاری فارس خيلی خوشم اومد. خيلی تقارن باحاليه!

اما گزارش کامل رو می تونيد از نشريه الکترونيکی دانشگاه امير کبير بخونيد. و دو تا هم گزارش تصويری ۱ و ۲ داره که با حاله. همه لينکهای داده شده به خبر ها و گزارش های ديروز رو هم می تونيد در صبحانه در اينجا پيدا کنيد.

 

همه اين لينکها رو هم فيلتر شکن گذاشتم برو حالش رو ببر.

 

 

 

/ 0 نظر / 8 بازدید