اين بار فقط فوتبال...

* بازم خوبه اگه ارژانین تو بازی فینال نبود جام رو ایتالیا برد.07.gif هر چند (گوش بعضی نشنوه) فرانسوی ها بهتر بازی کردند و بیشتر بازی دست اونها بود ولی به هر حال فوتبال بازیه که نتیجه مهمتره از طرز بازی کردنه و اخر سر این ایتالیای عزیز بود که بوسه بر جام زد. اقا قهرمانی تون مبارک و نوش جونتون!07.gif<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

فکر کن! من دیشب ساعت 8:30 شب دارم با مترو بر می گردم خونه توی راه یه کل کل حسابی با برو بچ ایتالیا و فرانسه با SMS راه انداخته بودم. حیف که پاکشون کردم وگرنه خودتون قضاوت می کردید. یه تیکه باحال یکی از طرفداران فرانسوی انداخت اونو برای داداش کوچیکه ایتالیایی زدم کلی شاکی شده بود نامرد تو که ایتالیایی بودی.04.gif ولی چه کنم دیگه این کرم مردم ازاری بدجوری ادم رو قلقک می ده، ادم به برادر خودش هم رحم نمی کنه. 16.gif

 

آی ساعت 12:30 شب می خواستم به هر چی طرفدار فرانسه است زنگ بزنم و اذیت کنم ولی حیف که این حس مردم دوستیم گل کرد و مانع شد. ولی الان عین چی پشیمون شدم.04.gif

 

فوتبال هر چند قشنگ و جذاب باشه ولی این صحنه اخرش که یه تیم روی زمین ولو شده و صورت بعضی هاشون پر از اشکه و طرفدارانشون وا رفتند خیلی ناراحت کننده است. من از این اخرش خوشم نمی یاد. بازی برنده- برنده رو ترجیح می دم.

 

نمی دونم زیدان چرا با کله رفت رو سینه طرف. ولی احتمالا حرف خیلی ناجوری شنیده. وگرنه عاقل تر از این حرف هاست. حیف که بازی خداحافظیش این جوری تموم شد. بازیکن فوق العاده ای بود. هر چند تو تاریخ فوتبال هیچ کس به پای دیه گو مارادونای خودمون نمی رسه!07.gif

 

فکر کنم برنامه نود بعد از بازگشت فردوسی پور چیز جنجالی از اب در بیاد. احتمالا یه بزن بزن حسابی و پرده برداری از مسائل پشت صحنه فوتبال خودمون. با درگیری هم که بین فردوسی پور و دائی پیش اومده فکر کنم صحبتهای تلخی رد و بدل بشه!

 

آرزوی اخر: می شه یه معجزه بشه و یه روزی تیم ما به فینال جام جهانی راه پیدا کنه! (فکر نکنم ارزو بر جوانان عیب باشه. هست؟03.gif)

 

** معرفی کتاب: گرچه عنوان سری کتابهای یک دقیقه ای در اولین برخورد ذهن خواننده را به مدیریت و مسائل مربوط به آن می کشاند اما پس از خواندن کتاب متوجه خواهید شد که در این کتابها اصولی در زمینه مدیریت، فروش، روانشناسی و ارتباط موثر و مسائل اجتماعی و اقتصادی با شیواترین شکل در قالب داستانی شیرین و ساده عرضه شده. این کتابها برای کسانی موثر است که به نحوی در صدد کار با دیگران و در ارتباط با آنها هستند. از پدر و مادر در منزل گرفته تا معلم، مدیر، تاجر و همه و همه در هر جا که قصد ارائه نمودن یک کالا یا در اختیار گذاردن خدمات و یا قبولاندن و ارائه نمودن ایده و فکر و عقیده ای مد نظرشان باشد.

در این کتابها شما اصولی را خواهید یافت که نه تنها به کار بردن آنها بسیار ساده است بلکه دارای اثر بسیاری بوده و موجب می گردد در کارهای خود با موفقیت چشمگیری روبرو گردید.

 

مدیر یک دقیقه ای: (نویسنده: کنت بلانچارد/رابرت لاربر)

خواه گرداننده یک شرکت بزرگ چند ملیتی باشید یا سرپرست یک خانواده در روستا، خواندن کتاب "مدیر یک دقیقه ای" تحول و تفاوتی بزرگ در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. کاربرد سه فن ساده و عملی به شما می آموزد توان باروری و تولید خود را افزایش دهید، وقت بیشتری در اختیار داشته باشید و از کار و حرفه خود، خانوده خود و "خود" خود بهترین بهره را به دست آورید.

 

مربی یک دقیقه ای: (نویسنده: دکتر اسپنسر جانسون)

این کتاب می تواند ارتباط مابین فرزندان و والدین را بهبود بخشد.

 

فروشنده یک دقیقه ای: (نویسنده: دکتر اسپنسر جانسون-لاری ویلسون)

این کتاب با استفاده از روش جدیدی، مهارتها و توانائی های فروش را در اختیار شما قرار داده تا بوسیله آنها بتوانید موفقیت بیشتری را در بازار امروز به دست آورید.

 

رهبری و مدیر یک دقیقه ای (نویسنده: دکتر کنت بلانچارد)

رهبری موقعیتی که مکمل کتاب مدیر یک دقیقه ای است به عنوان یک الگوی مدیریتی برای ایجاد انگیزه در افراد استفاده می شود.

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ققنوس

آخ نگو که وقتی که زيدان اخراج شد گريم گرفت . بين ايتاليا و فرانسه واقعا انتخاب سخت بود. خيلی سخته بازی ای رو نگاه کنی که دوست داشته باشی هر دو طرف ببرن . اما وقتی زيدان اخراج شد . حالم از ايتاليا و ماتراتزی به هم خورد . مطمئنم حرف خيلی سنگينی زد که زيدان اينجوری از کوره در رفت . خيلی زيدان رو دوست دارم و کاناوارو رو هم خيلی دوست دارم . آخ که لعنت به اين جام جهانی . خيلی از اين جام بدم اومد

ققنوس

اما در مورد اوشو . اين اوشو هم انگار منو خوب ميشناسه . چون من واقا همين جوريم . هم از خودم متنفرم و هم از ديگران . تنفرم از ديگران بابت اينه که فکر ميکنم اونا از من متفرن و قاعدا وقتی يکی ازت متنفر باشه تو هم ازش متفر ميشی ديگه ؟ هر چقدر هم سعی ميکنم درست نميشم . کم کم داره ميزنه به سرم که برم پيش روانپزشک.

محمد

نه این که اومده باشم جوابتو بدماااااااا نه! دیدم الان خیلی خوشحالی و همین برای من کافیه! (اون تیریپ پوریای ولی رو که یادت نرفته؟ فرض کن مادرای بازیکنان ایتالیا داشتن تو واتیکان گریه زاری می کردن، بعدشم دیگه تابلوئه) همین مهمه! الان که خوشحالین ارزشش از قهرمانی آلمان برام بالاتره!!! کاش دیشب هم زنگ زده بودی تا همون موقع جوابتو می دادم و الانم عین چیز پشیمون نمی شدی! بعدشم اون تیکه باحال طرفدار عزیز فرانسه رو بگو تا ما هم یاد بگیریم! ایتالیا دقیقا از نیمه دوم کاملا دفاع کرد و برگشت به همون سبک بازیهای مزخرف سابقش. وجدانا بازی با آلمان عالی بازی کرد اما این بازی اصلا حقش برد نبود. نمی دونم مثلا انتظار داشتن این بوفون پنالتی بگیره؟؟!! اون بازیکن درازتون رو هم باید پدرشو دربیارن. ضمنا بچه های فرانسه کجا گریه زاری می کردن؟ این ایتالیا از کی جام دستش نرسیده(غیر از مدل آشپزخونه ایش ) که این همه ندید بدید بازی در میاوردن؟؟؟؟ (حالا خوبه فرانسه نبرد وگرنه یک شرط سنگین به دوستم باخته بود م!!!!)

محمد

سلام آزی جان! نهههههههههههه! یه وقت فکر نکنی اینا رو جدی نوشتما نه!!! باور کن سر هر کدوم از SMS ها و همین کامنت کلی خندیدم و چقدر فکرکردم تا یه جواب مناسب پیدا کنم! فقط بحثش سر شوخی بود و کلی هم خوش گذشت! من اصلا کلا از فرانسه خوشم نمی اومد و دوست داشتم همون دور اول اگه می شد حذف بشه! اینا هم فقط جنبه شوخی داشت! هیچ کدوم از حرفا هم اصلا جدی نبود. به هیچ وجه. اتفاقا سر قهرمان نشدن فرانسه با یکی از بچه ها شرط گذاشته بودم! خوب پیش بعضیا طرفدار ایتالیا بودم برای بعضیا هم فرانسه!(اینم از اون کرماست!) امیدوارم حرفامو جدی نکرفته باشی. اما هنوز هم می گم هیچ تیمی آلمان نمی شه!

ماهور

می گن قمار بازا وقتی می بازن اگه نگن بی خيال چی بگن !!!! محمد تو ام ؟

ازی

مرسی ماهور جان. عجب تيکه ای.:دی

eli

azi mari= eli ok?

mari

salam azi jooon manam kheili khoshhal shodam italy bord vaghean noshe jooneshoooon

ازی

باشه الی جون الی و ماری نداره:دی