هفته نوشت زوری!

* برای کلاس زبان یه خبر باید آماده می کردم که خوردم به این خبر: <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

"ژنها در خیانت مقصر شناخته می شوند نه خود افراد! یک پروفسور انگلیسی ادعا کرده که نقش تعیین کننده در عامل خیانت نوع به خصوصی از ژن هست که در صورت میکس شدن با سایر ژنها می تونه به عنوان یک عامل موثر در این عمل در نظر گرفته بشه."

 

خوشم می یاد انسانها سعی می کنند برای هر عملی توجیه منطقی بتراشند کما اینکه ژن عامل خشونت هم کشف شد.  اینطوری می تونیم هر کاری که دوست داریم انجام بدیم و بگیم: "من نبودم دستم بود تقصیر ژن جونم بود!"

 

** وقتی پسر دائی دوماهه ام در اغوشم گرفتم و با اون چشمهای خوشگل و مظلومش به هم نگاه کرد یک احساس شیرین و پر از انرژی از صورت معصومش به من منتقل شد. نمی دونم توی صورت پاک و معصوم بچه ها چی هست که انقدر منو مشغول می کنه؟ دنیاشون به قدری شیرین و معصومه که من همیشه ارزوی بازگشت به دوران بچگی رو دارم چون یه همچین دنیای بی غل و غشی کمتر توی دنیای ادم بزرگا پیدا می شه یا شایدم اصلا پیدا نشه (البته گفتن نداره ولی من یه خرده شر بودم و همچین هم معصوم نبودم.09.gif)

 

*** روزنوشتهای ابراهیم نبوی

 

**** فکر کنم اگه این ماه رمضون تموم نشه عملا خود من تموم شم! چه خوبه اگه امسال هم عین پارسال 29 روز باشه البته به شرط اینکه این بار خبر عید رو به ما هم برسونند و عین پارسال نشه که این قمی های تنها خور یه روز زودتر از ما عید فطری گرفتند و نامردا صداش رو هم در نیاوردند. اصلا روکم کنی خوبه امسال ما شنبه رو عید اعلام کنیم تا رو دست قمی ها بلند شیم!! 04.gif(آی فاز می ده)

 

***** یکی از بچه های کلاس زبان رفته برای تقویت انگلیسیش یه کارتون خریده، اگه گفتید چی خریده؟ پت و مت!18.gif

 

/ 9 نظر / 6 بازدید
hamid

بازمانده ی چی هستی؟

AJ.P

من نمي‌دونم کی اين روزه‌گرفتن رو راه انداخت؟؟ خب بابا مجبور نيستی که... خب نگير ببينم کی ميخواد حرف بزنه!! (;

ماهور

سلام ... يه بنده خدايی ميگفت : نه قم خوبه نه کاشون ......... :))

علیرضا

سلام.منو شيطونی !....مرسی که سر زدی .بازم از اين کارا بکن...فعلا...

ترانه جوانبخت

سلام. با خواندن متن شما فکر کردم به آينده بايد اميدوار بود آينده ای که دوباره نگاههای کودکی به چهره آدمها برگردد و به زندگی نگاه تازه بیندازند.

mojgan

آخيييييييييييی بالاخره تونستم کامنت بذارم !!

masoud

اين پرشين بلاگ داره منو کچل ميکنه سلام دوست خودم راستی يه جورايی آبديتم اگه اين پرشين بلاگ بذاره