ادميت

* پاره ای از ما، چون عنکبوت که از تنیدن باز نمی ایستند، حتی زمانی که چنین می نماید دست کشیدن از امید، از هر کار دیگر خردمندانه تر است، از تنیدن باز نمی مانند. ریسمان ما هر چند نازک و بی رمق باز می تواند با امید و کنجکاوی و شگفتی و عشق و ارزوی صمیمانه سهیم کردن دیگران در سفری به ستارگان تنیده شود. هدف ما ارزش این تلاش را دارد زیرا ستاره ای که ارزویش را داریم ادمیت کامل برای همه است.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ادمیت، هنر به تمامی انسان بودن: لئوبوسکالیا

 

این عنکبوت بالایی رو خیلی خوب درک می کنم. فعلا هم حسیم.

 

** عین قهوه سیاه شدم، انقدرم دختر تلخ نوبره والله! با بچه ها یه سر رفتیم تپه های داوودیه ولی اصلا سرحال نبودم که حتی خوب ببینمشون، با اون دو تا استامینوفن کدئینی هم که بالا داده بودم بیشتر توی رویا به سر می بردم تا با بچه ها! الی کوچولو اینو خوب حس کرده بود چون برخلاف دفعه پیش این بار اصلا به من محل نمی داد و بیشتر با مریم می پرید، حالا با این همه اوضاع و احوال دارم قرار استخر هفته بعد را هم فیکس می کنم. (اِند بچه پررویی!)

 

یکی از بچه های کلاس زبان رشته صنایع غذایی می خونه و کلی در مورد انواع تنقلاتی که بین دو زنگ توی بوفه می خوریم برامون سخنرانی می کنه، جدیدا پفک رو که می بینم یاد سرطان می افتم از بس که راجع به مضراتش برامون حرف زده، جالبیش اینجاست که خودش با اینکه هیچ چیز غیر مفید نمی خوره معده انچنان سالمی نداره، یاد دکتری افتادم که یکی از اشنایان برای موهاش رفته بود و به محض ورود وقتی با کله طاس دکتر مواجه می شه برمیگرده و می گه این اگه بلد بود سر خودش رو مودار می کرد، به نظرتون چرا همیشه ما خیلی واردیم ولی در مورد خودمون کارائی نداریم؟ (اینو در مورد همه زمینه ها گفتم)

 

*** بهروز صفاریان در شب شیشه ای چرت شیشه ای مسئولین شبکه را شکست!

 

**** این عکسهای دوست داشتنی از درون زمین. کلا سایتش باحاله. از من می شنوید همه عکسهاش رو ببینید.

 

***** اینم سایت دختر ایرونی دانشجوی ویرجینیا که توضیحات کاملی در رابطه با حادثه دانشگاه ویرجینیا که منجر به کشته شدن 30حدودا  نفر شد داده.

/ 4 نظر / 6 بازدید
خواب بزرگ

ممنون بابت لطفت بله ..انسان و سمبولهایش و تقریبا هر نوشته یونگ یا هر چیزی که درباره او به فارسی ترجمه شده را خوانده ام ...نیمه تاریک وجود کمی تا قسمتی عامیانه است و پیچیدگی مفاهیم یونگی را قربانی سهل الوصول بودن کرده است. قضیه آقا زاده را نگرفتم

ماهور

آدمی را آدميت لازم است !

امیر (یادداشت ها)

سلام لینکای جالبی تو این مطلبت گذاشته بودی ظاهراً هنوز تعداد کسایی که مطالب سایت های دیگه رو به اسم خودشون کپی می کنند ، به آدم های باانصاف نچربیده! اسمی هم که واسه لینک مطلب شب شیشه ای انتخاب کردی خیلی جالب بود! آها راستی، مرسی که لینک دادی!