همه چیز ارومه

 

دیروز که دامنه کوه رو برای رسیدن به دهانه غار یخ مراد طی می کردم و پام رو روی اون برفهای کوبیده شده می ذاشتم و پس از رسیدن به غار در هنگام طی کردن تالارهای زیباش که با بلورهای شیشه ای اعجاب برانگیز کوچک و بزرگ یخ پوشونده شده بود و در همان مدت زمان بسیار کوتاهی که بچه ها تونستند سکوت کنند و موفق به تجربه درک تاریکی و سکوت وهم انگیز درون غار شدیم که انگاری ادم رو پرت می کرد به عمق وجودی اش و بعد از غار نوردی  که در بیرون روبروی رودی دراز کشیده بودم و از تابلوی طبیعی کوه و اسمان ابی ابی و تکه های پنبه ای ابر همراه با صدای وهم برانگیز رود لذت می بردم همه و همه اینها من رو پرت کرد به ذات اصلی خودم که "همه چیز ارومه"

/ 9 نظر / 23 بازدید
فاطمه

سلام خانوم خانوما....بابا غارنورد....خوششششششششششش به حالت...

شادی

آره واقعا همه چی آرومـــه اگه سخت نگیریــــــم....غار یخ مراد کجا هست؟؟؟ [پلک] به پیوست نوشته قبلیت ،چه راهی برای رفع کمال گرایی خودت پیدا کردی؟؟منظورم نقطه شروعه...و هر تغییری یه ترسی داره..چه جور باهاش کنار اومدی؟؟

ندا

وااای خیلی عالیه چه عکس زیبایی واقعا مرسی که از تجربیات بیرونی و درونی تون برامون مینویسین.میشه لطفا یه تور طبیعت گردی مناسب یه من معرفی کنین؟قطعا راهنمایی شما خیلی برام مفیده

نازبانو

وای آزی من اینقدر برای رفتن به این ور و اونور تنبل شدم که نگو نپرس[خجالت]

شادی

[خنده][خنده] مرسی آزی جون از راهنماییییییت ....قول میدم دیگه کمال گرا نبااااشم

ندا

یه دنیا ممنون از راهنماییتون[گل][گل]

غزاله

من کلا از کوه و کوهنوردی وحشت دارم. هر لحظه می ترسم پرت بشم پایین [نیشخند] با دشت میونه ام جور تره [لبخند]

علی(کوهستان تنها)

به به چه عکس جالبی،آخ که این طبیعت ایران چقدر وسعت داره

علی رضا

سلام . از آشنایی با وبلاگ پرجنب و جوش و فعّال شما ، بسیار خوش حال شدم . من روز دوم فرورودین 91 میخام برم آبشار شکرآب و روز دوازدهم هم برای آبشار دوقلو ، برنامه دارم . خوش حال میشم اگه به سایت من سری بزنین و من رو از مسیر دسترسی و امکانات این دو آبشار آگاه کنید . من هم مثل شما عاشق سفر و طبیعت هستم و الآن 5 ساله که به طور حرفه ای ، سفر می کنم . موفّق باشید .