ماجراهای کفش خریدن ام

بالاخره بعد از جستجوهای بسیار یه کفش کوه خریدم و همین فردا صبح امتحانش می کنم. یکی از دوستام بلافاصله برام اس ام اس زد که " تبریک به کلیه مغازه داران و فروشندگان منیریه به خاطر این انتخاب شما" :دی

هر چند از بدجنسی اش بود وای راست می گه من خیلی وسواس نشون دادم. دو تا برند برای کفش کوه در ایران مد نظرم بود. یکیش Lasportiva  یه برند معروف ایتالیایی بود که نماینده اش فروشگاه البرز در میدان انقلابه به شماره تلفن 66972381 که متاسفانه شماره کفش هایی که به ایران وارد کردند از 42 به بالاست و به من نخورد. دومین برند مورد نظرم Scarpa ایتالیایی بود که نماینده اش در ایران فروشگاه قله قاف در میدان منیریه است به شماره تلفن 66496930 که فروشنده ها یه خانواده (پدر، دختر و پسر) هستند که سه تاییشون فوق العاده خوش برخورد هستند و حسابی هم در انتخاب کفش کمک می کنند.

اولین کفشی که انتخاب کردم مدل charmoz (قیمت الان 410 تومان) بود که در بین کفش های 4 فصل پرفروشترین بوده و چهار فصله. بعد از یکی دو روز که توی خونه پوشیدم مجبور شدم پسش بدم چون به پام نمی نشست. دومین برند mythos (قیمت 360 تومان) بود که یه کفش کوه سه فصله و فوق العاده نازنین و خوشگله. هم خودش هم اسمش. اینجا ببینیدش و خودتون قضاوت کنید. حالا بذارید این دو سه روزه آینده تستش کنم اگه سرافراز از امتحان بیرون اومد نتیجه اش رو اینجا می نویسم.

خلاصه که تلاش چند ماه اخیر من بالاخره به نتیجه رسید و قله قافی ها اهی از سر اسوده شدن از دست من کشیدند. :دی

/ 6 نظر / 30 بازدید
لی لی

اووووووووول.[هورا] عکس کفشه که خیلی خوشکل بود...امیدوارم که حسابی به پات بشینه.

mina

سلام گلم.معلومه مایه داریها.ولی کاش یه کتاب خوب رو هم معرفی میکنی همین قدردقیق ادرس فروشگاش را هم بنویسی.مبارک باشه به دل خوش استفاده کنی من فقطبعد از ثبت نام پول پماد برام مونده

AkbarAgha

سلام.خوبید؟خیلی وقت بود که اینجا نیومده بودم.. خوب شد که اومدم...کفشتون مبارک باشه...لذت عجیبی داره..واقعا عجیب...از متنتون هم میشد فهمید که عجب حالی کردید...!..لول..انشالله از این بهترهاشو میخرید..

علی(کوهستان تنها)

سلام بعد از تبلیغات فرهنگی زدید تو کار تبلیغات تجاری؟حالا پورسانت هم میدن یا نه؟؟

ملیحه

سلام نمیدونم شما چقدر تجربه کوهنوردی دارید. من تجربه زیادی ندارم اما میخوام یه کفش مناسب بخرم. میخوام بدونم واقعا یه کفش 300تومنی خیلی متفاوته؟ اگه ممکنه منو راهنماییی کنید که چه چیزی بخرم. آیا کفش خوب زیر 200تومن سراغ دارید که بشه باهاش زمستون تا 4000تا بالا رفت؟

بازدید کننده

سایت جالبی دارید