تشييع جنازه سريع...

*همه چیز تموم شد ، یک تشعییع جنازه سریع و بدون سرو صدا حاصل تمام سرو صداهایی شد که در چند روز اخیر پیرامون مرگ زهرا کاظمی بلند شده بود ، یک تراژدی مسخره دیگه هم تموم شد. نمایشی که با مرگ یک روزنامه نگار کانادایی در تهران شروع شد و با دفنش در شیراز به عنوان یک شهروند ایرانی تمام شد ، کانادا خواستار برگشت سفیرش از ایران شد ، تندترین دیپلماسی بدون خشونت یک کشور بر علیه کشوری دیگر ، باید دید اینبار سیاستمداران بی سیاست ما چه تصمیمی اتخاذ می کنند!؟ اما چیزی که جای تاسفه اینه که ببینی یک کشور دیگه برای جون هموطن تو بیشتر از خودت ارزش قائل باشه ، یک تحقیر کوبنده از طرف کسانی که آنان را مظهر خشونت و بی بند و باری و هرزگی می شناسیم ، یک سیلی محکم از کانادا.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

زهرا کاظمی تنها یک نمونه از کسانی بود که در زندانهای این رژیم دچار حادثه ای مشکوک شده و جان خود را از دست می دهد ، قضیه ای که این بار بر خلاف جریان معمول برملا شد آن هم  به خاطر پی گیری های مصرانه دولت کانادا  تا انجا که خاتمی نیز مجبور به مداخله شد ، یک ابروریزی حکومتی برای دولتی که داعیه مردمداری و مردمسالاری در جهان را دارد.

هیچ چیز بدتر از این مرگهای مشکوک و ادمهای سنگ دل و بی وجدانی مثل مرتضوی نیست ، ادمهایی که یا به سکوت وادارت می کنند یا تو را به قعر یک قبر سنگی و تاریک می فرستند تا هیچ گاه گوششان از صدای تو خراشیده نشود.

 

 اما مرتضوی کیست؟ تنها یک مهره ، مهره ای که به تنهایی هیچ است و  تنها در مجموعه و در کنار مهرهای دیگراست که ارزش پیدا می کند، ممکن است در روزهای آینده شاهد برکناری یا محاکمه او باشیم (که البته تمام اینها بستگی به واکنشهای آینده دولت کانادا و میزان پیگیری ها و جدیت آنها در این قضیه دارد.) ، چون یک مهره تا وقتی با ارزش است که شناسایی و سوخته نشده باشد و در خدمت مجموعه باشد نه برعلیه آن ، و اگر مهره ای چه با میل خود و چه به اجبار رودرروی نظام قرار گرفت سریع باید از بین برود. (همانند خودکشی اجباری (!) سعید امامی )

 

حال فقط باید منتظر آینده بود...

 

**این رئیس جمهوری محبوب واقعا يه شاهکاره با این دست به طنز بی نظیرش ، برید ببینید چطور فوتبال و مرگ خانم کاظمی رو به هم ربط داده!! البته اینم بگم که رییس جون ما بین دوستاش به مسعود قرقی خوانده می شود و به دختر بازی معروفه!! راست و دورغش پای بادمجان ، امام امیر و حاج علی و...

/ 0 نظر / 15 بازدید