اين عنصر خود فروخته...

* حتما دیگه تا حالا این لیست سیاه رو مشاهده کردید، ابتدای لیست که به اسم چند تا از دوستهام برخوردم با این قیافه04.gif براشون افلاین زدم که بله بابا تنها خوری می کنید و دلارا رو که از امریکا می گیرید یواشکی خرج می کنید03.gif  منتها توی صفحات پائین تر با دیدن اسم خودم برق شیش فاز پروندم. 11.gifچون همیشه فکر می کردم عناصر خودفروخته و قلم به دست مزدور و مفسد فی الارض چه شکلی هستند که با یاری دوستان طالبانی الحمدالله فهمیدم! 04.gif<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

توی لیست اولی که این افراد تهیه کرده اند نام کسانی بوده که به زعم ایشان مطلب بر ضد نظام نوشته و در لیست دوم اسامی کسانی که در تاریخ 30 شهریور هم صدا با دیگران دست به اعتراض به بستن سایتهای خبری نظیر امروز و بامداد و ... زده بودند که بر همین اساس خونشان به دست این افراد مباح شده بود!

ولی جدا از شوخی باید بگم که تمام افراد مذهبی با توجه به مراوده و شناختی که ازشون دارم به این شکل تعصبی نیستند. رفتار این گروه افراد متعصبانه تنها فایده ای که به حال مذهب و دین داره اینه که دیگران رو نسبت به اسلام بدبین می کنه. شاید کاری که زیتون کرده و به بحث با یکی از افراد مذهبی نشسته که کار این گروه رو کامل رد کرده شما رو هم با من همعقیده کنه که صرف مذهبی بودن دلیل بر خوی طالبانی داشتن نیست.

البته در مورد این سایت نظرهای متفاوتی هست. یک گروه معتقدند که خود حدر و دارو دسته اش براش مشهوریت بیشتر دست به این کار زدند که به نظر من بعیده و طبق گفته خودش چنین کاری احمقانه است. نظریه دوم اینه که واقعا افرادی با این تعصب در جامعه ما وجود دارند که اگه اینطور باشه جای تاسف برای کشوری هست که چنین افرادی تربیت کرده (ما منتظریم که محرم گردد و زمینه شهادت مهیا گردد، آن روز تیغ شمشیر ما و رگ حلقوم شما!). و نظر سوم اینه که اصلا چند نفر برای سرگرمی و خودشیرینی دست به همچین کاری زدند که به نظر من این بیشتر محتمله.

 

** اتفاقاتی گاهی اوقات می افته که آدمها منظور هم رو اشتباه متوجه می شوند و سر همين موضوع از هم دلخور می شوند. مثلا ممکنه طرف چيزی ازت می خواسته يا به هر حال توی کاری بدقولی کردی ولی بعد وقتی می بينی که ازت رنجيده شده موضوع رو به هزار تا چيز ديگه که شايد اصلا دخلی به دلخوری الان نداشته وصل کنی!‌ به هر حال خواستم بگم الکی چيزی رو به چيزی ربط نديد...

 *** بچه ها لينکهای اين بغل رو من اصلاحات کردم هر کی که فکر می کنه اسمش از قلم افتاده يه ندا بده...

/ 4 نظر / 7 بازدید
طناز

سلام وبلاگ خوبی داری ولی نتونستم همشو بخونم. موفق باشی به من هم سر بزن

شفق

سلام! ممنونم که خبر داديد.

ماهی دودی

یه تزی من دادم تو بلاگم فکر میکنم اون به حقیقت نزدیک باشه