ارتباط از نوعی ديگر!

* خوندن این وبلاگ برام جالب و تاسف برانگیز بود. نویسنده این وبلاگ زن جوانیه که علارغم داشتن شوهر و بچه با پسری کوچکتر از خودش در ارتباط هست.

برای ادمهای سنتی عين ما و يا شايد کمی مذهبی این جور چیزها نه تنها غیر قابل باور و لمسه خیلی خیلی هم منزجر کننده است. ولی با بالارفتن سن! و تجربه یاد گرفتم که ادمها رو به خاطر عقاید خودم با چوب نزنم و سعی کنم هر کسی رو با محیط و اطرافش بسنجم و یا نه اصلا کار دیگران رو مورد سنجش و قضاوت قرار ندم که شاید من اصلا صلاحیت قضاوت رو نداشته باشم. اما جدا با خوندن این وبلاگ حس ترحم و دلسوزی برای 4 نفری که درگیر این موضوع هستند بهم دست داد و بیشتر از همه برای بچه ای که تمام سعی و تلاش پابرجا موندن این زندگی توخالی! به بهانه اونه ولی این تلاش بیش از همه به اون صدمه می زنه! <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ولی خدا وکیلی فکر نمی کنید بیش از همه مقصر شوهریه که فکر نمی کنه زنی که به عنوان همسر در خونه اون زندگی می کنه قبل از هر چیزی نیازمند محبت مرد هست و چون از طرف مرد ناامید می شه برای پر کردن خلا عاطفی زندگیش به رومهای چت پناه می بره و اون رو در پسری پیدا می کنه که چند سال کوچکتر از خودشه! نمی خوام این کار رو توجیه کنم چون ممکن بود زنی دیگه با شخصیتی دیگه در کنار این مرد خیلی هم خوشبخت بود ولی این تفاوت شخصیتی و رفتاری در افراد متفاوته که سطح توقعات رو بالا و پائین می بره تا جائی که زنی که تشنه محبت هست وقتی از طرف همسرش ناامید می شه سعی می کنه اونو در مردی به غیر از شوهر پیدا کنه.

البته باز هم همه چیز بر میگرده به فرهنگ اشتباه جامعه کنونی ما، تا جائی که دوستی ساده بین دختر و پسران مجرد هم مذموم شمرده می شه و دونفر فرصتی برای آشنائی با افکار و عقاید جنس مخالف تا قبل از ازدواج ندارند (البته به غیر از بعضی از محله های تهران) در نتیجه از خواستهای شریک زندگیشون اطلاع چندانی ندارند و همین باعث بروز مشکلات در اوایل زندگی می شه و در صورت نداشتن درک و صبر و داشتن توقع زیاد زندگی ها متلاشی می شه. به هر حال بخونيد بد نيست. (از وبلاگ زيتون)

 

** یه سوال. به نظر شما تفاوتی هست بین زن شوهرداری که با مرد دیگه ای ارتباط داره و مرد زن داری که با زنی دیگه رابطه نامشروع داره؟ دوست دارم نظرات شما رو هم بدونم که اگه اقائید آیا این دو به یک اندازه از نظر شما نادرستند یا نه؟ چون توی جامعه کنونی ما و در فرهنگ عامه اولی جزو گناهان نابخشودنی حساب می شه ولی دومی جاافتاده تر و درستتر و قابل بخشش هست. می خواستم بدونم این قشر که جزو قشر تحصیلکرده  جامعه به حساب می یاد چه نظری داره.

 

/ 14 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آموزش هاي مبتدي

اين سيد محمد خيلی با اطمينان شما را داداش خطاب می کند من هم دارم به اون موضوع واين موضوع فکر ميکنم...

ماهور

سلام ... به نظر من خيانت خيانته حالا از طرف هر کس که ميخواد باشه : ) ... موفق باشی

masoud

سلام به دوست تازه باز هم اومدم اينهايی که گفتی ريشه های خيلی پيچيده ای داره ولی در مجموع باهات موافقم راستی آپم بيا پيشم خوشحال ميشم

فاطمه

هر دوش به نظر من بد هست.....چه مرد و چه زن....

ss

سلام به من سر زدی ممنونم امدم وبلاگت که قشنگه بود و موفق باشيد

سينا

بله نمی شه قضاوت کرد. ريبا يارت.

ماهی دودی

مممم....مقصر خود زنه هم هست چرا که در انتخاب شوهرش به اين مسئله توجه نکرد که آيا اين مرد ميتونه نيازهای جنسی و عاطفيش رو کاملا برآورده کنه يا نه!

Dra

تولدت مبارك.ببخشيد دير رسيدم

bita

خيلی چيزها تو زندگی ما گم شده...