سيزده بدری

*  13 بدَرٍتون به بخیر. خوش گذشت؟ کاهو سکنجبین خوردید؟ فوتبال و اِستُپ هوایی و وسطی و گرگم به هوا بازی کردید؟  پُوکر مدل بسته یا باز، حکم چهارنفره یا دو نفره، رامی و ریم، ریدی پاس و هفت کثیف بازی کردید؟ سبزه گره زدید و سبزه هاتون رو به اب سپردید؟ پیاده روی کردید؟ اگه کردید خوش به حالتون چون من تمام مدت کنار اتیش زیر نم نم بارون نشسته بودم و دهنم هی می جنبید! اخه فکر کن غذا چندین نوع و سالاد و ماست و ترشی انواع مختلف و یه عالمه هم پفک و چیپس و اسنک و تخمه تند مشتی که خودم درست کردم و شکلات و اجیل و  آش و کاهو و سکنجبین و ... رو اضافه کن و یه اتیش مشتی که دلت نمی خواست از کنارش توی اون سرمای 13 بدری تکون بخوری و نتیجه می شه چند کیلو اضافه وزن و یک بوی فوق العاده دودی و لباس خیس! بازم خوبه برگشتنه به بچه ها گفتم دیرتر از ما راه بیفتند و یک 30 دقیقه ای با داداش کوچیکه مسیر برگشت رو کنار گندم زارها و زیر بارون دویدیم. آی مزه داد. به اندازه تموم 13 بدرهای سالهای پیش کیف کردم. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

**  من از سریال جواهری در قصر خیلی خوشم می یاد، به نظرم داستان ساده و روانی داره و حس امید و خوش بینی و تلاش یک دختر ساده و مصمم رو خیلی خوب به بیننده منتقل می کنه، حالا اگه شما هم با من موافقید و ذائقه امون یکیه این عکس ها هدیه نوروزی شما.

 

***  این سایت برای یادگیری کمک های اولیه بدک نیست!

/ 5 نظر / 5 بازدید
مژگان

بتو خوش گذشته بشه به منم خوش گذشته...آخه من وشوشو تنها بوديم حالمون هم اينه که بريم غذای بيرون وبعدش هم بگرديم ...حيف اون موقع آب شنگولی هم نداشتيم که اون بخوره ومن مست بشم !

مژگان

اون لينک هم ديدم معلومه که طرف خيلی به اين سريال علاقه داره.من فقط چند قسمتشو اونم نصفه نيمه ديدم! با سريالهای ژاپنی حال نمی کنم

محبت و زيبايی

سلام عزيز نازنينم! میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و فرزندش حضرت امام جعفر صادق (ع) بر همه خصوصا شما دوست خوبم مبارک باد!

فاطمه

سلام وبلاگ زیبایی داری سری بزن