اين آمريکا هم همه ما رو گذاشته سرکار بابا اگه می خوای حمله کنی خوب بکن ديگه چرا انقدر ناز می کنی الان نزديکه چند ماهه که هی می گه می خوام حمله کنم و هيچ غلطی نمی کنه بی خود نيست که اين حرفا رو پشت سرش می زنند خودش خودش رو خراب کرد. مثل اينه که ادم تو مدرسه بخواد با يکی دعوا کنه هرروز بگه. ديگه اولش برای بچه ها جالبه و همه گوش به زنگند بعد از يک مدت هم ابهت ادم شکسته می شه و هيچکی محل سگ به ادم نميذاره .
اينم يک خبر جديد از کشف اسناد جديد در خانه يکی از دانشمندان عراق.لابد کلی هم ذوق می کنند با اين کشفشون . (یک استاد خبرنگار داشتیم که می گفت چند سال پیش که بازرسان برای بازرسی سالیانه به عراق رفته بودن همه جا رو گشتند اما هیچی گیر نیاوردند بعد از بازگشت از طریق جاسوس هایشان خبر رسید که صدام تمامی این مواد ممنوعه رو به عنوان آشغال در گوشه و کنار و درست جلوی چشم بازرسان گذاشته بوده و اونا بدون توجه از اونا گذشتند . بلافاصله بعد از انتشار این خبر دوباره بازرسان برگشتند و اندفعه حتی آشغالها را هم گشتند غافل از اینکه داش صدام از اونا زرنگتر بوده اندفعه هم دست خالی برگشتند اما خبردار شدند که اینبار صدام تمام مواد و اسلحه های کشتار جمعی را در مئت حضور انها در یک قطار باری گذاشته و در تمام مدت حضور اینها قطار از جنوب به شمال و از شمال به جنوب می رفته وقتی برای بار سوم می خواستند که درباره برای بازرسی بروند اینبار سازمان ملل به علت کمبود شواهد و چون دو بار گذشته هیچ مدرکی گیر نیاورده بودند به انها اجازه رفتن نداده !!!!!!!!)
من نميدونم اگه عراق هيچ سلاح کشتار جمعی نداشت پس اين همه مجروحين جنگی ما از کجا اومدند. امريکا برای گوش مالی دادن يک بچه سرکش يه نره غولی رو پرورش داده که حالا برای خودش شاخ غول شده و نمی تونه کاريش کنه و برای ادب کردنش بايد به ميليونها نفر جواب پس بده . اگه حمله نکنه که ديگه نميتونه رييس باشه و از طرفی اگه حمله کنه ديگه اون ابهت رو پيش همه از دست می ده. (خبر به نقل ازBBC)
اما این وسط نه کک صدام می گزه نه جناب بوش . فقط یک مشت مردم بدبخت و بیچاره بار تمام این مصیبتها را باید بر دوش بکشند.

/ 1 نظر / 7 بازدید
30na

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزيز ... خوشحاليم که در بلاگ شما حضور داشتيم ..... بلاگ پيسی نيوز با موضوع واپیپرهای ويندوز ايکس پی آپديت شد .... منتظر حضور شما هستيم ........ اميدواريم همواره موفق ياشيد ...... خدانگهدار