کرم کشون

* این چند روزه حسابی برنامه کرم کشون داشتیم جای همتون خالی. فقط اگه استاد جون و انگوری نبودند حالا حالاها توش مونده بودم. یکی که گفت برو کامپیوترت رو فرمت کن و از اول روش ویندوز بریز!! (ادم حسابی نمی دونی چرا اذیت می کنی ؟12.gif) <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

حالا اگه کامپیوتر هر کدوم از شماها دائم Re Start می شه و ویندوزتون هم XP است برید اینجا و این رو دانلود و بعد اجرا کنید. 

 

** خورشید خانم هم بالاخره بله رو گفت و جزو مرغها شد البته از خیر مهریه گذشت و حق طلاق رو ترجیح داد ، به نظر من که خیلی کار عاقلانه ای کرد. من خیلی از کسانی رو دیدم یا شنیدم که برای گرفتن طلاق ، زن دو سال دنبال شوهرش می دوه تا اون رو راضی به اومدن به محضر کنه و در اخر سر هم مهریه خودش رو می بخشه تا مرد رضایت به طلاق بده. یکی از فامیلهای ما برای اینکه حضانت نوه اش را هم  برای دخترش بگیره ،  یک خانه 500 متری در کرج  و یک مغازه رو به اسم شوهر دخترش می کنه تا مرد با هزار ناز و ادا راضی به اومدن به محضر و دادن طلاق زن و دادن حق حضانت بچه به زنش بشه با وجود اینکه مرد بدون اجازه همسر اول ، زن دوم گرفته بود، یعنی یک باجگیری اشکار برای اینکه زن بتونه بچه خودش رو سرپرستی کنه...

توی این کشور که جز جز قانون رو بر طبق حمایت همه جانبه از مرد نوشتن و زن هیچ حقی نداره شاید اینطوری بهتر باشه که حقمون رو خودمون اضافه کنیم.

 

*** حتما اینو شنیدید که تعداد دخترها بیشتر از آقایونه و دست اونها برای انتخاب خیلی بازه!!  البته (آقایون) خیلی خوش خوشکتون نشه چون ممکنه یه دفعه از فرط خوشی از اون طرف پشت بوم با کله بخورید زمین 03.gifچون یکی از بدیهای این موضوع اینه که یه عده خاصی از دخترا که می خوان به هر قیمتی ازدواج کنند سر بعضی از اقایون رو چنان شیره می مالند که با هیچ آبی پاک نمیشه. یکی از اشناهای ما که یه پسر 21 ساله است چنان عاشق یکی از دخترای کارمند بخشی شده که در ان کار می کنه که بیا و ببین. دختره 2 سال از خودش بزرگتره و همچین هم در محل کار خوش نام نیست. از ان طرف هر چه قدر هم که خانواده اش سعی می کنند کله پسره رو از این عشق خالی کنند نمی شه. پسره پاشو توی یک کفش کرده و هی می گه مرغ من یک پا داره (!) تا 10 سال دیگه هم که بگید من همین رو می خوام.

من که می گم بذار هر کاری می خواد بکنه. برای اینکه زندگی خودشه و وقتی حرف کسی رو خریدار نیست چرا انقدر همه باید نصیحتش کنند یا بالاخره کله خودش به سنگ می خوره یا اینکه اصلا شاید انتخاب درستی کرده باشه و بعدا دختره اهل زندگی بشه!!

/ 9 نظر / 9 بازدید
آبی

بابا اون پسره دلش بحال اون دختره سوخته...خوشم مياد شما دخترها هيچوقت کم نمياريد! شاد باشی...يا حق!

ساره

سلام ... اين ويروسه يه چند روزی خون منم کرد تو شيشه ولی زودی شرش رو کنديم ! ... والله کدوم قانون اينجا به نفع ما نسوان محترم بوده ؟ هيچ کدوم ! ... درمورد آخری هم فقط ميشه گفت : انشالله !

loghman-od doleh

بابا کوتاه بيا...

اسکیزوفرنی

ببين يک وقت فکر نکنی تبليغ شرکت خودمون رو ميکنم ها! .. نه بابا! .. ولی شرکت معظم و معزز سروين رايانه اقدام به طراحی و توليد يک عدد سيدی ويندوز ايکس پی پروفيشينال ۲۰۰۳ با اتوران و دفترچه راهنمای نصب داده (به اضافه برنامه های گوناگون از جمله دکتر وب!) که ديگه هيچ ضعيفه و سبيلی مثل شما در عالم کامپيوتر سفيل و سرگردان نمونه .. والسلام!

سينا

کم کم به همه حرف های من خواهی رسيد . فعلاً اين از مهريه. موفق باشی

hamid

آزاده چه جوری برات ایمیل بزنم ؟ بخدا یادم رفت درضمن پیدا کردن وبلاگت خیلی راحت بود ما اینیم دیگه !!!!!! یکبار دیگه برام بنویس بعد از رفتن به یاهو و بعد بهmail و بعد از وارد کردن اسم و پسورد در خانه هايی که bcc نوشته چيکار کنم ؟ منتظر ايميلت هستم در ضمن توی نوشته هات چيز بدی نبود که به درد من نخوره حميد پسرعموت.

سمن

اون مرغی که یک پا نداره حتما مغز هم نداره.

حسین استقلالی(ONLY 4 YOU)

سلام دوست عزيز.خوبی؟خوش می گذره؟به ما سر نمی زنی.خوشحال می شم يه سر طرف وبلاگ من بيای.نوکرتم.فعلاby