سفر به جزیره کیش

19 تا 22 دی 93 – سه شب- هتل 5 ستاره شایان- دوبلکس رو به دریا- نفری 605 تومان

ماساژ سوئدی در هتل مارینا 1 ساعت با ماساژور تایلندی به نام "جینا" 120 هزار تومان

شوهرم به من می گه تو معتاد به سفری. متفکرقبول دارم و قصد دست کشیدن از اعتیادم رو هم ندارم.تشویق عاشق سفرم و سعی می کنم افرهای مناسبی گیر بیارم. در وبم هم جزییات سفرهام رو یادداشت می کنم تا برای سال بعد که می خوام برم یه حافظه نوشتاری داشته باشم. مثلا به کمک وبم می دونم که همین تور کیش رو پارسال اول محرم گرفتم نفری 385 تومان. فکر کنم باید هفته اول محرم رو بذارم برای کیش گردی. چون موزیک در این دهه در کیش ممنوع هست، می شه افرهای بسیار مناسبی گیر اورد. برای ما هم که برای ارامش و هوای تمیز سفر می کنیم بی موسیقی نه تنها ازار دهنده نیست بلکه بهتر هم هست. هوای کیش در این سه روزی که بودیم بهاری بود و شب ها خنک و کمی سرد می شد. غذای توتی فروتی که در نزدیکی هتل شایان و روبروی اسکله بود بسیار لذیذ و خوشمزه بود. مخصوصا استیک دایان و شیک بریتانیایی اش. 

/ 4 نظر / 32 بازدید
رويا

سلام خوبي؟ چند روز پيش يکي از دوستام سايت زير رو بهم معرفي کرد که باهاش تبادل لينک کنم من فکر کردم تاثيري نداره ، ولي بعد از اين که وبلاگم رو توي اين سايت و سايت هاي شبيهش لينک کردم هر روز بازديد وبلاگم زياد ميشه. خواستم اين سايت ها رو به تو هم معرفي کنم . حتما تبادل لينک کن چون لذت وبلاگ نويسي تو آمار بالاست.

آپلود نامحدود فايل

سلام يه سايت جديد براي آپلود نامحدود فايل بدون محدوديت مي تونيد عضو بشيد تو اين سايت و تا 1 ترابايت فضاي رايگان بگيريد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم پول در بياريد و تا روزانه 10 دلار درآمد داشته باشيد براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه... دوست داشتيد يه نگاهي بهش بندازيد. http://bankupload.com

نگار

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی .....

مريم

خوب مايه داري حال ميكنيدا