طرح جمع اوری اراذل و اوباش

 

* با دیدن این عکسها مو به تنم سیخ شد، طرح جمع اوری اراذل و اوباش مدتیه بعد از پاکسازی بدحجابان شروع شده و اینطوری برادران زحمتکش نیروی انتظامی به ضرب و شتم و تحقیر و ارشاد مشغولند. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اول که عکسها رو دیدم فکر می کردم اکثرا با این کار مخالفند ولی توی نظریاتی که پایین همین سایت بود خیلی از مردم با این طرح موافق بودند و معتقد بودند که اکثر این جوونها کسانی هستند که باعث رعب و وحشت و ازاد و اذیت مردم محل می شوند.

در اینکه کسی که باعث ازار و اذیت بقیه است باید جلوش گرفته بشه حرفی نیست اما:

یه نیگاه به چهره این جوونهایی که گرفته شدند و دیدن صورت عاصی و تحقیر شده و خشمگین و ناراحتشون خیلی خوب نشون می ده که بعد از ازاد شدن چه نفرتی رو با خودشون به دنيای بیرون می اوردند.  نه تنها این کار و تحقیرشون در جلوب جمع و ضرب و شتمشون باعث سربراه شدنشون نمی شه بلکه مولد خشم اضافه ای در وجودشون می شه که ممکنه دامن هر کسی رو بعد از ازادی بگیره. فکر می کنم این کار پلیس زحمتکش ما اخرین جرقه های انسان دوستی و وجدان رو توی اینها خفه کنه و دیگه به هیچ عنوان نمی شه کاری برای برگشتشون به دنیای عادی کرد. من حقیقتا به برادران زحمتکش تبریک می گم به خاطر این کارناوالی که راه انداختند و عقده های سادیسمی خودشون رو با چهره های پوشیده و در گروههای چند نفره بر سر این جوونها خالی کردند. کشتن انسانیتشون مبارک.

وقتی انسان ببری را بکشد اسمش را ورزش و مردانگی می گذارند ولی وقتی ببری انسانی را درید اسم اینکار را توحش و ادمخواری می نهند. اختلاف جنایات و عدالت در قاموس بشر از این بیشتر نیست. برنارد شاو

می خوام به جمله شاو جمله ای اضافه کنم که فکر کنم مناسب اين روزها باشه وقتی انسانی انسانی ديگر را می درد اسمش را جنايت و وقتی پليسی انسانی را می درد اسمش را عدالت می گذارند!

/ 15 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مژگان

واقعا؟؟ بخدا راست می گی ...معلوم نيست با اين کارشون چه عقده ای رو براشون درست می کنن

tohid

enshalah tarhe jama varie blog nevisa yekami khoshonatesh kamtar bashe http://hamcheraghi.persianblog.ir

امير

به نظر من بايد اراذل اعدام بشند تا عقده ای هم نموند تا دوباره بيايند بيرون و مردم آزاری کنند.

zorba

ازی جان سلام...يه ضرب المثل رو از مادر بزرگ مرحومم يادم اومد که ميگفت:...به شتر گفتن چرا شاشت از پسه گفت کدوم کارم مثل همه کسه.... // منظورم به کارهای اين دولت و هر دولت ديگه ای هست که بعد از انقلاب سر کار اومد.... // اونهايی که با اين کار موافقند رو نميدونم با چه واژه ای ميشه خطاب کرد..

مژگان

با نظرت راجع به خانومها موافقم ( درجواب کامنتی که برام گذاشتی )

فاطمه

سلام خانومی! والا چی بگم...! باهات موافقم...! اما خودشونو جون موردمو به لب رسوندن! من که از روانشناسی زيادی سر نمی شم..حتما اينطوره که می گی!

علی پورفر

تمام کسانی که پشت کامیوترشون نشستن و دارن با این کار مخالفت میکنن کاملا معلومه که توی جامعه نیستن و خبر از خونه بغلیشون ندارن و نمیدونند که تو جه کشوری زندگی میکنند و اینکه اصلا نمیدونن تعرض به ناموس هاشون به بدترین نحو یعنی چی. کی میدونه آمار ۵۰۰۰ تجاوز بعنف فقط در ۶ ماه یعنی چی. اگه نمیدونین بهتره بدونین که از یه جنگ تن به تن ۱۰۰۰۰۰نفر بدتره. دارید در مورد غرور اراذلی صحبت میکنید که کارشون ربودن دخترای مردم و تجاوز چندین نفره اند. هیچ خبری از هیچ جا ندارین برای همتون متاسفم

ازی

دوست عزيز دوباره متن رو بخونيد. اعتراض من به برخورد اينچنينی با اين افراد بود و هنوز هم معتقدم که اين برخوردها فقط عقده های نهقته اين افراد رو بيدار می کنه و در اينده برخورد بدتر و سختتری با جامعه ای که اين چنين تحقيرشون ميکنه دارند. ما با اين کار اخرين جرقه های انسانيت اين افراد رو می کشيم.

سهراب

سلام ... ميبخشيدا ولی شما از نظر من جزء اون ادمايی هستيد که اصلا منطق رو نميشناسيد ... دلسوزی شما برا اون اراذل و اوباش خيلی جای تاسف داره ... اگر اونا رو نگيرن حتی اينطوری ، اثارش بدتره حتی با کمال احترام بر شما ، ممکنه دامن خودتون رو هم بگيره ... درسته دولتای ما نسبت به ۸ کشور پيشرفته و از اين دسته ها ضعيفتر بودن و انچنانی نبودن ولی با تمام اتفاقات بوجود امده برا ايرانمون در اين ۳۰ سال ، جای تشکر هم داره ... اونايی که از دولت ايران کورکورانه بد ميگن يا نادان يا عمال استبداد يا عقده ای هستند ...