جنگل های اسب شوران

یه شب موندن توی ییلاق های شهسوار و شب مانی در چادر و پیاده روی طولانی در جنگل همراه با کوله های سنگین، در هوای خنک کوهستانی حالم رو جا اورده. اگه نبود این برنامه هایی که دارم ماهی یه بار می رم نمی تونستم ادامه بدم و همین جایی که هستم می نشستم :دی گروه هم گروه خوب و بامزه ای بود. کودک درونم رو هم رها کردم تا هر چه قدر که می خواد بچگی کنه و از استرس و تنش زندگی شهری رها بشه و اونم فقط شد دخترک شیطون عاشق طبیعتی که بود. تنه درخت ها رو لمس کردم و با هر کدومشون نفس کشیدم. از یکیشون بالا رفتم و گذاشتم روح زندگیش در من بدمه. هر گیاه دم دستم رو هم نوازش کردم تا شوق زندگیشون رو به رگ هام منتقل کنم. زنده شدم دوباره. و الان دلم فقط می خواد برگرده به همون طبیعت بی غل و غشی که بود.

/ 6 نظر / 39 بازدید

[گاوچران][گل]

توحید

خیلی وقت بود نرسیده بودم به اینجا سر بزنم خوشحالم که هنوز منظم و با انگیزه آپ میکنید

امير دهنوي

سلام دوست گلم. وبلاگتو خوندم ديدم مطالبت بي بديل هست برا همين خواستم براي افزايش بازديد وب قشنگت سايت لينک نگار دات کام رو خدمتت معرفي كنم. براي ورود به جمع ما كافيه تو گوگل بزني "لينك نگار" اولين لينك لينك ما هست. تو اين سايت سيستمي کاملا هوشمند طراحي کرديم که با توجه به پارامترهاي کاملا عادلانه که از گوگل دريافت مي کند تعداد بازديد شما را دريافت کرده و در گوگل و موتورهاي جستجوي ديگه مثل ياهو ثبت مي کنه. بنابراين هم مطالبتان در سايت ثبت مي شود و هم در گوگل ايندکس ميشود و هم اينکه تو کلي وبلاگ ديگه هم به نمايش در مياد حسن اين کارم اينه که بازديدتون بيشتر مي شه و مي تونين سايت پربازدهي رو مديريت کنيد. مي توني به هنگام آپ ديت وبلاگ خود لينک مطلب جديد رو تو لينک باکس قرار بدي تا در مدت زمان کمتري مطلبت بازديد مورد نظرشو بگيره. براي ورود به جمع ما کافيه ثبت نام کني و کد لينک باکس رو تو قالبت قرار بدي و بعدش لينکهاي با حالت رو ثبت كني رو ثبت کنيد. بي زحمت قبل از ارسال لينک قوانين رو مطالعه بکن سيستم هوشمند حذف نكنه خدا نكرده چون واقعا ناراحت کننده هست که دوستي مثل شما رو از دست بديم. نکته آخر اين که اگ

RS232

سلام آزش جان. چقدر لطیف نوشتی. من هم وقتی به طبیعت می روم یاد شیطانیهای بچگی می افتم و دوست دارم از درخت بالا بروم و از شاخه ها آویزان شوم. یک چوب دستم می گیرم و با آن به جنگ علف های وحشی می روم. ولی وقتی به هن هن افتادم تازه یادم می افتد که ده ساله نیستم!

RS232

ببخشید آزی جان. اسمت را اشتباه نوشتم!

ازی

خواهش می کنم اقا ارش.