انتقاد رو لخت ارائه ندید!

* اقای سهیل رضایی یه حرف قشنگ و تاثیرگذاری زدند که: انتقاد یه عمل احساسیه و شما باید حتما انتقاد رو ساندویچ کنید! یعنی با هر زبانی انتقاد رو نباید ارائه داد. بدین معنا که وقتی می ری ساندویچ بگیری و می گی لطفا به من هات داگ بدید از یخچال یه هات داگ ور نمی داره بهت بده بلکه اونو داخل نون می ذاره و با افزدونی های مختلف مثل گوجه و خیارشور و سس تزئینش می کنه و بعد بهت می ده. انتقاد هم درست همینه. نباید زارت بزنی توی سر طرف و لهش کنی. یه جاهایی متاسفانه من اینطور ی عمل می کنم. یعنی وقتی از دست کسی خیلی عصبانی می شم و خودم رو محق می دونم  انتقادم گزنده و خیلی تلخه. ولی دارم روی خودم کار می کنم که برای انتقاد بسته بندی بهتری ارائه بدم تا هم حرفم موثرتر باشه هم طرفم نرنجه.

** دقیقا روزی که پست سایه یکدندگی ام رو گذاشته بودم یکی از اساتیدم که بعد از 4-5 سال منو دیده بود برام ایمیل زده بود و گفته بود "از دیدنم خوشحاله و هر چند هنوز یکدنده هستم ولی پرمهرتر و پخته تر شدم". این همزمانی و اینکه دقیقا در همون روزی که درباره یکدندگی ام نوشتم استادم هم به این ویژگی ام اشاره کرده بود برام فوق العاده جالب بود. من در عین حال که برای مردم زندگی نمی کنم اما گوشم رو برای شنیدن بازخوردهاشون باز گذاشتم.

/ 4 نظر / 6 بازدید
شادی

اوهوووووم م م .........[لبخند]

علي (كوهستان تنها)

جالب بود،كم كم داري به وبلاگ تخصصي تبديل ميشي ولي بسيار پر باره...ممنون[دست]

FreeSmile.IR - اسمایلستان ایرانی - سایتی پر از شکلک برای وبلاگ شما

FreeSmile.IR به معنی کلامی شکلک رایگان - مجموعه ای بیش از 4500 شکلک متحرک و زیبا - --- نحوه استفاده : برای استفاده از شکلک ها در وبلاگ بر روی شکلک مورد نظر کلیک کرده و کد مورد نیاز را در ویرایشگر ارسال پست وبلاگتان قرار دهید --- امیدواریم این ابزار که با زحمت بسیار برای شما تهیه شده است مورد استفاده اتان قرار گیرد در صورت تمایل لینک سایت را در لیست دوستان خود قرار دهید با آرزوی موفقیت و شادکامی

بانوی تابستان

عجب حرف قشنگی زدن این آقای سهیل رضایی ....