تولدم مبارک...

* بالاتر از پل صدر در خیابون شریعتی یه فروشگاه به اسم نان سحر هست که پیشنهاد می کنم حتما (البته اگه عین من شکمو هستید!) سر بزنید. من داشتم می رفتم سر کلاس که سر راه چشمم افتاد به سر درش و خوب دیگه طبق معمول که نمی تونم از این جور چیزا دل بکنم رفتم تو. داخل پر بود از انواع نون و پیراشکی های مختلف که ادم رو به هوس می انداخت از همش بخره، من چهار نوع نونش رو انتخاب کردم، نون قفقازی، نون سیر و شوید، نون سیب و کشمش و نون گردو. چهارتاش هم فوق العاده بود البته نون سیبش بیشتر32.gif. فقط اگه مثل من می خواین برید کلاس، نون سیرش رو نخرید چون هر وقت در کیفم رو باز می کردم همچین بوی نون می زد بیرون که ابروریزی بود04.gif

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

** مریم خانومی خوشگلم دو روز پیش کوچولودار شد. قرار بود  آقا مثل من چهار شنبه 20 اردیبهشت بیاد و هم سن باشیم!05.gif اما مثل اینکه کوچولوش عجله داشت و یه چند روزی جلو انداخت ببینه این دنیا چه خبره. مریم جان تولد اقا پسر گلت مبارک.07.gif10.gif راستی گفتم تولد یادم اومد که چند روز پیش داشتم توی گوگل دنبال چیزی می گشتم رسیدم به یه سایتی که پر بود از خبرای خاله زنکی راجع به هنرپیشه های مختلف داخلی و خارجی، خوب همونطور هم که می دونید منم اصلا اهل خاله زنک بازی نیستم 09.gifولی یه نیم ساعتی داشتم خبراش رو می خوندم04.gif یکی از خبراش که برام جالب بود این بود که دختر تام کروز به دنیا اومده و اسمش رو گذاشتند سوری، این اسم در زبان فارسی به معنی گل سرخ و در زبان عبری به معنی تبعید و نام یک قبیله افریقائی و یه نام نوع خاص از پشمه!! حالا صدای یهودی ها در اومده چون موقع تبعید قوم یهود از این کلمه استفاده شده و اون رو به معنی برو گمشو می دونند و حالا اونها این رو توهین به خودشون می دونند!

 

*** نکته امنیتی: کتاب میرا که دفعه پیش پیشنهاد کردم برای ادمهای بدبین، دپرس، شکست خورده و زخم خورده از دیگران مناسب نیست.

 

**** طنز این پسر فوق العاده است. البته از اول بخونید بعد قضاوت کنید. از همون سه سال پیش با نوشته هاش حال می کردم.

 

***** امروز صبح که رفته بودم شهرک غرب برای گرفتن کارت دانشگاه آزاد، حنانه از دوستان جدیدم رو اتفاقی دیدم، نمی دونم چرا ولی این دختر بدجوری به دلم نشسته فکر کنم چون خیلی هم زبون و هم دلیم، اینو اولین هدیه روز تولدم حساب کردم و به فال نیک گرفتم.  بعدش هم توی تاکسی دوستم زنگ زده دارم برام اواز تولدت مبارک رو کشدار می خونه و منم که سرخ سرخ از نگاه بغل دستی ها 04.gif پس خيلی ديگه بايد به فال نيک گرفت. 03.gifآزی خانومی تولدت مبارک...07.gif

 

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

تولدت مبارک عزيزم....برات توی تمام لحظه های زندگيت آرزوی موفقيت می کنم... بابا ارديبهشتی...!

محبت و زیبایی

با سلام فراوان تولد دوست گلم مبارک باشد... چه روزی خوبی است روزی که موجود نازنينی مثل تو قدم به دنيا گذاشت.... خيلي تولدت مبارک... بعد هم از قول من از آن نانها چند تا بخور چون من عاشق شيرينی و نان هستم و دستم کوتاه است.... دلت شاد و هميشه شاداب و سبز!

محبت و زیبایی

راستی يک کتاب هم هست به نام ؛نامهايی به سام؛ خيلی زيبا و ساده و عميق است ... نمی دانم به فارسی ترجمه شده يا نه....

باران

سلام آزی جونم خوبی . بابا، تولدت مبارک دفتر زیبایی داری به ما پا فتادگان نیز سری بزن... موفق باشی : باران

بی تا

به بلاخره يکی رو ديدم که مث من به اخبار سوری کروز علاقه منده!

هومن

آذی جان تولدت مبارک! انشالا صد ساله شی!

ارديبهشت

(با کمی تاخير) تولدت مبارک! ایشالا سد سال دیگه هم باز بهت تبریک اینترنتی بگم! راستی تولد خودم هم مبارک!

yaloosh

آزی جونم تولدت خيلی خيلی مبارک باشه...

فاطمه

سلام عزيزم...اومدم روز ملی رياضيات رو بهت تبريک بگم...