ارزوهای به ظاهر دست نیافتنی

سوزان بویل یک زن 47 ساله روستایی انگلیسی در برنامه Britain’s Got Talent با یک اجرای فوق‌العاده باعث تعجب و تحسین تماشاچیان و داوران شد.
ویدئوی حضور و اجرای سوزان بویل بیش از 5 میلیون بار در همین چند روز دیده شده. سوزان بویل اکنون طرفداران زیادی پیدا کرده که آن‌ها سایتی هم برای او درست کردند تا ویدئوهای مربوط به سوزان را جمع آوری کنند.

به قول دوستی مهم نیست که کجا زندگی می‌کنی، مهم نیست چه سنی داری، مهم نیست به چه کاری مشغولی، اگر آرزویی داری و برای دست یافتن به آن آرزو تلاش می‌کنی خوشبختی.

http://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY

/ 12 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ازی

اقا مجید صداشه که خیلی فوق العاده است. به قول فاطمه دمش گرم.[شوخی]

مهسا

سلام دوست عزیز از ابراز همدردیتون ممنونم محبت کردید خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه انشالله ایام به کامتان باشد[گل]

یداله اسدی

ای کاش راجع به یغمای نیشابوری مطلب میزدی ، البته خواستن توانستن است.

ازی

اشک چشمان من امشب چه شتابی دارد عجبم آمد از این چشمه ،چه آبی دارد هر که را اشک بصر موج بلاآسا گشت دل پر آتشی و جان کبابی دارد دلم اندر پی خورشید نقابی است که باز به رخ خویش زخورشید نقابی دارد همت فرقت او بود که یغما از شعر به نهانخانه هر سینه کتابی دارد --------------منظورتون حیدر یغمای نیشابوری حیدر یغما ، شاعر خشتمال نیشابوری اگه منظورتون این شاعره زیاد(دروغ چرا اصلا:دی) نمی شناسمش. ولی از این شعرش که توی سرچ خوندم خوشم اومد.

یداله اسدی

بله ،یغما شاعر خشتمال نیشابوری که فاقد سواد خواندن و نوشتن بود و مصداق این شعر حافظ: نگارم به مکتب نرفت و خط ننوشت به غمزه مسِاله آموز صد مدرس شد و امید است طبق این شعر حافظ عمل نمایی: سالها دل طلب جام جم از ما میکرد آنچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد باتشکر -یدی

ازی

پس این شاعر شیرین سخن شیرین شکر سواد نداشت!! چه جالب. مرسی.[گل]

بچه پررو

خوب ،اینم از کامنت من، دیگه طلسم این پست شکسته شد وآزی خانم اجازه داره پست بعدی را بنویسه. امضا : بچه پررویی که توی ده ،راهش نمیدهند.[شوخی]

مجید

آزی عزیز!. از تهران تا قزوین 1 ساعت و خورده ای. از قزوین تا دریاچه اوان هم 2 ساعت جاده پر پیچ و خم و گردنه و شیبدار ولی خیلی زیبا. بهتره که اول برین دریاچه. پیاده روی نداره. شب رو اونجا اطراق کنید. خونه اجاره ای هم داره. فرداش برید قلعه الموت چون کلی پیاده روی داره و یه نصفه روز دیدنش وقت می گیره... خوش بگذره. مواظب بارون های اونجا باشید.

ازی

مرسی مجید جان [گل]