رمانتيک يا زن ذليل؟

*جمعه فیلمی نشان داد به نام خاطرات دو عروس که امیدوارم همه آقایون دیده باشند!! ماجرای دختر اشرافزاده ای فرانسوی بود که به معلم زبان اسپانیایی خود دل می بندد و با او ازدواج می کند منتها به دلیل اختلاف دیدگاهی که باهم داشتند بعضی از مواقع با هم دعوا می کردند روزی دختر به عیادت فرزند بیمار دوست خود می رود و گویا در هنگام رفتن با شوهرش جرو بحث می کند (اینجا رو خودم حدس زدم چون سانسور شده بود) موقعی که پیش دوست خود بود خبر می رسد که شوهر بیمار و دربستر مرگ است و از معالجه شدن توسط دکتر امتناع می کند دختر در آخرین لحظات خود را به بالین شوهر رسانده و مرد به او می گوید:<< من می میرم چون شما محبت خویش را از من دریغ کردید....>> و مرد!!
من که از آقاهه و طرز فکرش خوشم اومد ولی برادرم گفت: مرد به این زن ذلیلی نوبره و بلند شد و رفت بقیه فیلم رو هم ندید. فکر کنم بهش برخورد! نظر شماها چیه؟ آقاهه رمانتیک بود یا زن ذلیل؟33.gif

**از کلمه "نوکر مردم ، از جمله "ما همه خدمتگزار مردمیم" خیلی بدم می یاد ، یک عالمه دورویی و نفاق و زشتی و پلیدی و پلشتی پشت این کلمات مخفی شدند. از بازی کردن با عقاید مذهبی مردم ، از شعارهای قشنگ و زیبایی که هیچوقت انجام نمی شن ، از آدمهایی با لباس روحانی و پیشانی سوخته از (مثلا) سجده های طولانی که دو دستی به مال و اموال من و تو چسبیدن و هی ما رو از عذاب و جهنمی که خودشون بهش اعتقاد ندارن ولی با استفاده از اون بر ما حکومت می کنند می ترسونند، از تموم و تموم اینها بدم می یاد.
ببینم بد اومدن که جرم نیست؟

***چقدر بوف کور ساده و صمیمی می نویسه انگاری نشسته جلوت و داره باهات حرف می زنه اونم حرفای خودت...

/ 14 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ARASH142

سلام امدم به وب لاگ زيبات راستی ۵شنبه قرار وب لاگی هست تو وب لا گم نوشتم اگه بيايد خوش حال می شويم

ARASH142

راستی لينک جديد شما هم گذاشتم

adiabatic

سلام اون بابا به نظر من يه زن ذليل رمانتيک بود!!!(اينو گفتم که نه سيخ بسوزه نه گوجه!!!) در ضمن اينکه بعضيها ميگن خدمتگزار مردم هستن صرفا جنبه اطلاع رسانی داره.آخه مردم ممکنه خيال کنن چيز ديگه ای هستن.آقا به هر حال ما وبلاگ شما رو ديديم و پسنديديم!!!(مبارکه ان شالله) ظاهرا وبلاگ شما هم از آقازاده ما بدش نمياد(منظور وبلاگ منه) اينه که يه تحقيق بکنين ببينين ميشه با هم فاميل بشيم يا نه( لينک بديم؟)

adiabatic

سلام .خیلی ممنون که به این سرعت پذیرفتین.راستی من خیال میکردم شما پسر هستین چون سبک نوشتنتون به دخترا نمیخوره.این دفعه که سر زدم دیدم اون آخرا یه چیزایی نوشتین و خلاصه....البته این چیزا مهم نیست .مهم اینه که دوغ پاستوریزه باشه!!!لینکتونو تو صفحه ام میذارم .ممنون.در مورد عکس آخر صفحه باید بگم که شما نصف عکس رو دارین از حالت آقا خروسه که داره با اون شتاب حرکت میکنه معلومه که یه مرغ چاق و چله دیگه اون طرف رود دیده و داره میره سراغ اون.البته این اخلاق خروسه هیچ ارتباطی به خصلتهای جوونمردانه ما نداره.ولی میگم اگه جای اون مرغها دخترای این دور و زمونه بودن پل رو روی سر خروسه خراب میکردن که دیگه از این فکرا به سرش نزنه.

باربد

سلام ... اول اينکه من نمی خوام خبرنگار بشم ... حالا چه برسه به خبرنگار مزدور ..قلم بدست ... نمی دونم پر از دلار ..../ نه من حوزه فعاليتم اطلاع رسانی محضه ... / من می خوام دست اون مزدور ها رو رو کنم ..../ بعد اينکه ممنون!!!

ریرا

به نظر من اگه این بازیگر نقش دختره را عوض می کردن تا آدم یک کم بیشتر باورش میشد این شازده خانم خودکشون داره، بهتر بود!!

shima khoshgele

سلام شما جزو اولين وبلاگی هایی هستيد که بعد از ساختن وبلاگم بهش سر ميزنم ميشه بهم لينک بديد

کاسا

همکار عزیز سلام علیکم . سایت کاسا اقدام به برگذاری نظرسنجی در رابطه با مسائل روز و نیز ارائه تحلیلهای سیاسی کرده . بدین خاطر اگر زحمتی نیست یک توک پا به سایت زیر بیائید و نظرتان را بدهید . از بابت زحمتتان بسیار متشکرم . کاسا