دلار تا کی می ره بالا؟!

بازار ارز از کنترل خارج شده و الان به 3840 تومان رسیده و بالطبع قیمت همه اجناس خارجی هم داره سر به فلک می کشه. ارزش پول امون سقوط ازادی رو شروع کرده که معلوم نیست به کجا کشیده می شه. بعد هی به مردم عادی غر می زنند که چرا ریالشون رو به ارز، سکه و طلا تبدیل می کنند. خوب وقتی پولمون، ارزش اش رو انقدر راحت از دست می ده مشخصه که یه فرد متوسط جامعه برای اینکه ارزش اندوخته اش از بین نره این کار رو انجام می ده. به جای این همه غر به جون مردم و تشدید نقش اونها در گرانی این بازار ای کاش به دنبال راهی بودند که تولید و سرمایه گذاری در کشور به سوددهی برسه تا رغبت سرمایه گذاران خُرد در این گونه سرمایه گذاری ها افزایش پیدا کنه. مثل بازار بورس، راهسازی، اوراق مشارکت، سود بانکی و ...

کسی که در مهر 90 خرید ارز کرده (1250 تومان) در مهر 91 (3800 تومان) بیش ازسه برابر سود کرده!!

یه استاد روزنامه نگاری داشتیم (عظیم فضلی پور) که می فرمودند برای اطلاع از بعضی از اخبار خاص و اطلاع از آینده سیاسی، اقتصادی و ... روزنامه کیهان رو بخونید (سال 81) حالا فکر کنم برای سیاست های پشت پرده این روزها، باید فارس نیوز بخونیم که طبق این خبر آیا بعیده دلار به این زودی ها پایین بیاد؟

بعد از التحریر: خوشبختانه روند نزولی دلار شروع شد. امروز تا 3900 بالا رفت و تا ساعت 15 بعد از ظهر به  3200 رسید. کدوم کشوری انقدر بی در و پیکره؟ مملکته داریم؟

بعد از التحریر 2: دوباره یه جهش قیمتی ایجاد شد. ساعت 16:45 دلار 3550 .

/ 3 نظر / 37 بازدید
*ناتالی

آزی جان شما چه اطلاع لحظه به لحظه ای هم داری از این بازار[چشمک]

صدیق

وای آزی با این اوضاع سفر رفتن هم فعلا شده رویا. امیدوارم سفر خوبی داشته باشی خانومی.