ادای احترام به او

من خیلی اهل موسیقی نیستم اما همراهی با مردی که عاشق موسیقیه تغییر ذائقه ای دلنشین برام به ارمغان اورد. در بین خوانندگان سنتی عجیب با همای ارتباط برقرار کردم و با شنیدن شاهکار "مه پاره" بی اختیار اشک از چشمام جاری شد و با اهنگ "این چه جهانیست" اوج می گرفتم! اما محسن نامجو هم با "ای ساربان" لذتم رو چند برابر کرد.

اما از بین تمام خوانندگان پاپ جدید امروزی اهنگ های مرتضی پاشایی و کمی شادمهر عقیلی به دلم می نشست و در دو سال اخیر ترجیح می دادم به صدای لطیف و تاثیر گذار پاشایی گوش بدم. اهنگ هایی مثل "جاده یکطرفه"، "ستایش" و "یکی هست" که خیلی دوست داشتم. حیف که دیگه اهنگ جدیدی ازش نخواهد بود! و لعنت به کشور سرطان خیزم! 

/ 4 نظر / 34 بازدید

با 5 هزار تومان میتونی یک ساندویچ بخری یا اینکه 1۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشی. شما کدام را انتخاب میکنید؟ آدرس سایت : WWW.CsP.US.PN شما میتوانید بخشی از فیلم آموزشی بصورت رایگان دانلود کنید آدرس دانلود : WWW.CsF.US.PN .

عينک سه بعدي

فروش ويژه پکيج عينک سه بعدي با عينک سه بعدي جز بازيگران فيلم شويد و هيجان را تجربه کنيد...

نسرین

سلا عزیزم با رواندرمانی اگزیستانسیال و سرمایه های روانی که تا امروز جمع کردم دارم کم کم با مرگ مرتضی کنار میام راستی خیلی خیلی ازت ممنونم بابت معرفی دکتر برابادی انسان دوست داشتنی ایه، واقعی و باور پذیر بود برام، با اون صمیمیت یالومیش خیلی به دلم نشست. مرسی