هیجان و احساسات خام!

من از ادمای نوع هیجانی هستم! ادمی که وقتی در یه اتفاق غیرمنتظره قرار می گیره و حجم احساسات هجوم اورده بهش زیاد می شه، عقل موقتا تعطیل می شه و یه هو کاری می کنه که لحظاتی بعد ازش پشیمون می شه. از طرفی ساده هم هستم! اینو به عنوان یکی از معایبم فعلا نگاه می کنم. چون سیاست داشتن از جمله رفتارهای پیشبرنده در این دنیا و از جمله جامعه ماست. حالا نه فکر کنید جدیدا به این مریضی دچار شدم که از قدیم الایام و بنا به خاطره ای که جدیدا از یکی از نزدیکانم شنیدم که می گفت "بچه به سرو سادگی و شیطنت تو ندیده بودم" فهمیدم دردم، درد مزمن و قدیمیه و حسابی ریشه دوونده. شاید یه جورایی فکر می کردم سیاست داشتن در رفتار با دیگران، توهین و نادیده گرفتن احساس و شعورشونه و روراستی صفتیه که باید آویزه گوشم بشه. الان هم به این نتیجه نرسیدم که دورویی خوبه ها، ولی کم کم دارم به این نتیجه می رسم که پنهان کردن بعضی از عواطف و احساسات و درجا عمل نکردن شاید چندان هم بد نباشه توی جامعه ای که خیلی پذیرای این مساله نیست.

/ 5 نظر / 12 بازدید
كوهستان تنها

تا حواس آدم بهت نیست میخوای یه آشوبی راه بندازی؟؟؟؟ حرفتو میشه اینطوری تعبیر کرد که هر سخن جائیو هر نکته.... اما همیشه یادت باشه که سادگی بهترین چیزه تا وجدان و اعصابت آسوده باشه. خیلی خوبه که آدم چیزی برای پنهان کردن نداشته باشه. *فرزانه به خود ایمان دارد پس تلاش نمی کند تا خشنودی دیگران را بدست آورد. چون از خود خشنود است نیازی به تایید دیگران ندارد. چون خود را پذیرفته است تمامی دنیا او را می پذیرند* (متن از وب سایت حضور)

كوهستان تنها

اين اسم وبمه،منم در مورده كوه و كوهنوردي مي نويسم... كوهستان واقعآ تنهاست،در ضمن تنها كوه رفتن و دوست دارم حس عجيبييه . هر وقت تنهائي كوه رفتي متوجه تنهائي و بزرگي كوهستان ميشي... راستي اگه دوست داشتي متنتو برام ميل كن

پیرکلاغ

زماني براي مستي ستاره هاي سرخابي ... www.pirkalagh.blogfa.com

كوهستان تنها

سلام كجائي پيدات نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آپيدم[مغرور][مغرور][مغرور]

كوهستان تنها

ممنون كه سر زدي . احتمالآ سرعتت پائينه چرا ديگه نمينو يسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[کلافه]