تنگه ساوشی

* چه قدر حرف توی دلم پر شده که دوست دارم یکی یکی براتون بگم ولی وقتی نگاه می کنم که چند نفر از ادمهای نزدیک به من اینجا رو می خونند دیگه روم نمی شه و مجبورم که این حرفا رو فقط برای خودم نگه دارم و روی یه تیکه کاغذ که امیدوارم دست هیچ بنی بشری نیفته چون ابروریزی می شه!! 04.gifراستی چه جالبه که ادمه اصلا اونجوری نیستند که به نظر می یان ، یعنی از روی نوشته ها یه جور برداشت نسبت بهشون داری و از روی دیدنشون یه جور دیگه ، دوتاشون برام جالبند مخصوصا کسانی که هر دو وجهشون رو می شناسم ، بعضی ها خیلی متفاوتند ، مخصوصا اونهائی که می شناسی بعد با نوشته هاشون اشنا می شی ، در ظاهر ادمهای خشک و جدی هستند اما نوشته های اونها رو که می بینی غرق در تعجب می شی که چطور این وجه شخصیت این ادمها رو بعد از یه عمر شناخت متوجه نشدی ، شماها هم از این تجربه ها داشتید؟

 

** جای همتون خالی ، رفته بودیم پارک چیتگر دوچرخه سواری07.gif ، برای اولین بار بود که می رفتم ، پیست دوچرخه سواریش عالی بود  ،ما یه راه 6 کیلومتری رو انتخاب کردیم ، شب بود و به غیر از گروه 8 نفره ما خیلی تک و توک دوچرخه سوار بود ، اون سرازیریهاش که دیگه فوق العاده بود ، سرعتمون یه هوئی زیاد می شد منم که طبق معمول دوباره جو گرفت و خواستم از بچه ها جلو بزنم برای همین سر یه پیچ پازدنم رو تند تر کردم و دیگه خودم رو نتونستم نگه دارم و با سر رفتم توی نرده ها30.gif ، حالا خوبه نرده داشت وگرنه با کله می رفتم پائین ، فقط موقع برخورد دستم رو گرفتم جلو که به صورتم نخوره اینه که الان دستم داغون شده ، ولی با وجود این کلی خوش گذشت ، حالا قراره هفته ای یه بار بریم به شرط اینکه تنبلها بیان. شماها نمی یاین؟ کرایه دوچرخه ها هم ساعتی 600 تومانه ، یه خورده دوچرخه هاش قراضه هست ولی بد نیست. به هر حال همین دوچرخه های قراضه بهتر از یه دوچرخه نوی گرونه که گوشه خونه افتاده. نه؟؟ 03.gif

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

*** از جاهای تفریحی دیگه که نزدیک به تهرانه ، تنگه ساوشی است که تورها به اسم تنگه واشی می شناسند که مکان بسیار زیبا و جالبیه. حدودای 5 کیلومتری شهرستان دماوند راهیه که بعد از یکربع با ماشین رفتن و عبور از یک دهکده کوچیک به  ابتدای راه می رسی. راهی باریک که بعضی قسمتها دیگه چاره ای به جز عبور از رودخونه نداری. تنگه اول به اسم تنگه واشی خونده می شه که اين عکس همین تنگه رو نشون می ده و تنگه دوم که به آبشاری زیبا ختم می شه و به اسم تنگه ساوشی است. البته من حدود دوسال قبل رفتم و هنوز طبیعت اونجا بکر و دست نخورده بود اما جدیدا به علت اشنائی مردم با این محل زیبا و شلوغ شدنش به طبیعت انجا صدمه خورده. شنیدم که روزهای تعطیل خیلی شلوغه ، پس اگه دنبال یه محل بی سرو صدا می گردید که از طبیعتش هم لذت ببرید یه روز غیر تعطیل برید جای من رو هم خالی کنید.07.gif

**** بعضی وقتها بدون اینکه بخوای اروم اروم شروع می کنی به اهلی کردن دلت ، منتها برای اهلی شدن احتیاج به یه همراه و همقدم صبور داری که درکت کنه و پا به پات راه بره ، اما اگه دیدی وسط راه دل رم کرد و رفت بدون که همراه خوبی نداشتی و تقصیر تو نبوده...

***** اينم اخر و عاقبت عشق ورزی های اينترنتی...

/ 16 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
darya joon

آزی ....تو غصه اومدن من و نخور ....۴ ساعت راه که اين حرف ها رو نداره..ديدن تو هم خيلی برام جالبه ..خب دختر خوب ؟(از اون چشمکها)

مژگان

۱ـ تا دلت بخواد....من يه نفر رو که مدت يکسال بود با هم همکار بوديم بعد از يکسال شناختم که چه عجوبه ايه....۲ـ خوش بحالت ...ما که به همون دوچرخه قراضه هم قانع ايم ولی کو...اينجا ها از اين خبرا نيست ۳ـ تو مرداد بيام تهران حتما ميرم ببينم ....سه روزه ميام همه جا هم ميخوام برم !!

منگوله

آزی اون چند خط آخر خيلی به دلم نشست! ... گفتم بهت بگم که ترشی نخوری چون انگاری خدا بخواد گوش شيطون کر داری يه چيزی ميشی! :))

بهزاد

سلام ... بالاخره مشکل سرور ما هم حل شد و ما هم میتونیم بیائیم نظر خواهی ... میبنم که حسابی بهت داره خوش میگذره ... خوشحالم ... خوش باشی !

h

ميخوای من ديگه نيام اينجا تا حرفاتو راحت بزنی! ...... در ضمن پروفسور ! تنگه ساوشی ۵ کيلومتر با فيروزکوه فاصله داره نه دماوند !!!..........چرا بچه های مردم را گمراه میکنی ؟؟ در ضمن به اين روح سرگردون بفرماييد که آشناهامون خودشون وبلاگ را پيدا کردند !!! من چی کاره بيدم !! ............. راستی ردیف کن این هفته هم بریم چیتگر .......میخوام ایندفعه ۳ کیلومتر بهت آوانس بدم(دندون)........... تا دل رفیقات بسوزه....... (زبون)

انگوري

درمورد لينک آخر و عاقبت عشقهای اينترنتی :۱- ای دل تو را بگفتم کز عاشقی هزر کن-بگذار نيکوان را وز مهرشان گذر کن :) ۲- این يه تيکه رو خود سانسوری ميکنم که بعضيها به من نگن ... D:

سمن

سلام آزی جون ممنون که سر زدی...

مهدي

سلام مي خوام بدون مقدمه بگم تا به حال من يكي از بازديد كنندگانتون بودم حالا خواهش مي كنم به من سري بزنيد و مرا در سري دوستانتان درج كنيد ارادتمند LOvely_Boy

jahan

سلام ... ايشالا هميشه شاد باشی ... اين يک رو ديگه نرفتم ... اون صعود هم خيلی جالب بود فکر نمی کردم از اينکارا کرده باشی ... راستی وب من باز اپديت ميشه ..

بينای کور

سلام آزی......ميگم جالبه که تو يکی از دخترهايی هستی که سعی ميکنی به خاطر اينکه حقوق زنان رو احيا کنی دست به هر خطری بزنی...مثلا توی شب دچرخه سواری و با کله رفتن توی نرده ها!!...........ديگه دارم نگرانت ميشم...... دختر جان!...نمي خواد برای ااينکه ساختار شکنی کنی جون خودت رو به خطر بندازی.....بابا فمنيست افراطی!!!!!!!!......در مورد اين دوستان دور وبرت هم من که نفهميدم که جزو کدوم دسته بودم...اصولا هم فکر ميکنم که توی هيچ کدوم از اين دسته بندی هات از دوستات نبودم.....خدا رو شکر :))))))))))))))).........سبزه باشی:)))