رقيب داری يه زنگ بزن اونور!!!


* بعضی از آدما برای رسیدن به موفقیت (البته از دید خودشون) دست به هر کاری (!) می زنند. حتی اگه اون کار اونها باعث ضرر و زیان یکی دیگه بشه. نمونه اش چند هفته پیش یک نفر از ایران به کانال یک ماهواره (فارسی) زنگ می زنه و ادعا می کنه که یکی از شرکتهای معروف آب معدنی (البته با ذکر نام ) در ایران مال رفسنجانیه و توصیه می کرد که مردم کالاهای اون شرکت را تحریم کنند. وقتی این خبر به گوش مدیر عامل اون شرکت می رسه مصرانه و با جدیت به دنبال شخص خبردهنده می گرده و اخر سر می فهمند که تلفن کننده از طرف یکی از رقیبان شرکت بوده که برای بالا بردن فروش شرکت خودش و کاهش فروش رقیب دست به این کار زده!! این گذشت تا دوباره هفته پیش یکی دیگه زنگ زد و ادعا کرد یکی از شرکتهای تولید ماشین حساب و ساعت رومیزی در ایران منتسب به سردار رحیم صفوی است!!!
در صورتیکه که این بار من کاملا با صاحبان این شرکت آشنایی دارم و می دونم که چنین چیزی واقعیت نداره و مطمئنا این کار هم از طرف یکی از شرکتهای رقیب صورت گرفته.
واقعا امان از حرص و طمع سیری ناپذیر آدمی که به خاطر پول حاضره دست به هر کارکثیفی بزنه حتی از بین بردن رقیب با رذیلانه ترین شکل ممکن.
مگه همین چند سال پیش نبود که می گفتند کارخانه کاله برای یه باباییه و ازش چیزی نخرید. تا اینکه مدیر عاملش تو یک روزنامه ای گفت به خدا ما وابسته به هیچ گروهی نیستیم که اگه بودیم که کارخانه رو نمی بستند که تا مرز ورشکستگی پیش بریم...
فقط امیدوارم این کار باب نشه که هر کی که با کسی مشکل داره و یا برای از میدان به در کردن رقیب سریع زنگ بزنه و طرف رو از منتسبان کسانی معرفی کنه که جامعه از اونها دل خوشی نداره!! اینطوری اعتماد عمومی کاهش پیدا می کنه و دیگه نمی شه حرف راست رو از دروغ تشخیص داد.
اون کانالهابی اونور آب هم حاضرن هر اراجیفی رو( حتی اگه خودشون هم بدونند که دروغه) اگه بر ضد این نظام باشه پخش کنند...

**دانشجوی وامانده لطف کرده ومتن کامل کتاب هری پاتر و فرمان ققنوش رو توی وبلاگش گذاشته ، من که تازه فصل یکش هستم حالا حالا هم فکر نکنم تموم بشه از بس که ماشاالله زبانم خوبه!
بابا مسلمونا یکی بیاد اینو ترجمه کنه، خیر دنیا و اخرت رو ببینه...

/ 0 نظر / 16 بازدید